Liga Adelante: Las Palmas vs. Almeria


Drugim ze spotkań play-off o awans do La Ligi będzie bój Las Palmas Almerią. Goście to zdecydowany faworyt w dwumeczu, jak i w samych play-offach. Niemniej nie mogą lekceważyć przeciwników, a Las Palmas na pewno nie odpuści. Zapowiada się zatem ciekawa walka.

Las Palmas to jedna z najbardziej szczęśliwych ekip w lidze. Zajęli szóste miejsce i niezwykle szczęśliwie awansowali do tej fazy. Mają bowiem tyle samo punktów co siódma Ponferradina. Gospodarze już od lat nie grali w La Lidze. Teraz stoją przed szansą powrotu, ale wyzwanie już na początku wydaje się być ciężkie. Forma w ostatnim czasie nie dopisywała gospodarzom. Na osiem spotkań wygrali zaledwie trzy mecze. Ponadto doznawali porażek z dużo słabszymi rywalami. Dzisiaj jednak motywacją powinna wspomóc ekipę Las Palmas.

Almeria natomiast to zespół, który może mówić o największym pechu. Zajęli trzecie miejsce, a w najważniejszym meczu sezonu o bezpośredni awans doznali porażki. Villareal wygrał 1:0 i to Żółta Łódź Podwodna awansowała z drugiej pozycji. Warto jednak wspomnieć, iż Almeria grała znakomicie przez poprzednie kolejki. Seria pięciu zwycięstw z rzędu jest imponująca. Dzisiaj zatem będą niezwykle ciężcy do ogrania. Ponadto sportowa złość powinna dać moc gościom.

Zespół Almerii jest niezwykle mocny kadrowo. Pokazali to w ciągu całego sezonu. O sile drużyny świadczy Brazylijczyk Charles (40/27 napad). Jak widać trafia sporo. Ponadto mają świetnych playmakerów. Ewidentnie pragną powrotu do La Ligi. Ich siła jest zdecydowanie najbardziej widoczna.

Dwa mecze w tym sezonie obu drużyn między sobą i dwa ciekawe wyniki. Dwukrotnie wygrywał gość. Almeria nieoczekiwanie uległa u siebie 2:3, a wcześniej ograli Las Palmas 2:1. Dzisiaj zatem może być różnie. Niemniej ostatnia forma i wiele innych aspektów wskazuje, iż to goście powinni tutaj triumfować. Typujemy zatem podwójną szansę w stronę Almerii.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Almeria lub remis, 1.48 Unibet