Liga Adelante: Real Madryt B vs. Las Palmas


     Poniedziałek tym razem opiewa w dość marną ofertę piłkarską. Mamy jednak coś ciekawego, na co warto zwrócić uwagę. Jest bowiem dzisiaj jeden mecz Ligi Adelante. Zaplecze Realu Madryt zmierzy się z zespołem słabym, z Las Palmas. Faworytem są gospodarze, ale goście na pewno nie dadzą łątwo urwać sobie punktów. Kto podoła? Ciekawe czy pierwszy zespół z Ronaldo na czele będą mogli być dumni ze swoich rezerw.

     Real Madryt B gra w tym sezonie chaotycznie. Przeplatają świetne mecze z fatalnymi, stąd też zajmują tylko 11te miejsce z 12oma oczkami. Ostatnie 5 spotkań to sinusoida – WPWPW. Zaczęli od zwycięstwa z Xerezem, potem zostali pokonani przez niezły Sabadell, kolejna wygrana, tym razem ze słabiutką Guadalajarą. Potem dość nieoczekiwanie polegli na własnym stadionie z Ponfferadiną, lecz w ostatniej kolejce udało się rozbić Hercules 4:2! Ciekawostką jest to, że przegrywali w tym meczu 0:2, ale potrafili się ogarnąć i zdobyć 4 gole. W genialnej formie jest młodziutki Jese Rodriguez, który strzelił już 6 goli na 8 występów. To znakomity wynik i powoli zaczyna pukać do pierwszej drużyny. Rywal z Las Palmas to zespół na który wszyscy się zawodzą. Aktualnie są na 20ej pozycji, która powoduje spadek do niższej ligi. W zespole nie dzieje się dobrze, w dodatku od 4 spotkań nie wygrali. Forma prezentuje się następująco: wygrali z Xerezem w Copa del Rey, a potem w lidze zaczęła się słaba gra, porażka z Gironą 0:5 oraz Almerią 1:2, a także dwa remisy, jeden z Barceloną B i jeden dość niespodziewany z Villarealem. Kadrowo zespół przyjezdnych wygląda cienko. W dodatku dzisiaj nie zagra podstawowy golkiper zespołu, Barbosa, ponieważ został zawieszony. Wraca jednak Vicente Gomez (6/0 pomoc), jednak nie jest to jakieś ogromne wzmocnienie.

     Oba zespoły różnią się sporo klasą – wbrew pozorom oczywiście. Lepszy wydaje się być Real, ale solidniej będzie zagrać co innego w tym meczu. Oba zespoły grają otwartą piłkę, szczególnie gospodarze i dlatego też warto pójść w stronę bramek. Warto zatem postawić na powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu, zakład wygląda dość optymistycznie.

Zarejestruj się i zgarnij 100% bonusu do 200pln w Unibet!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.45 Unibet