Liga Adelante: Villareal vs. Almeria


Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Lidze Adelante. Już jeden zespół, który wejdzie do elity hiszpańskiej piłki znamy. Walka o drugie miejsce, które da bezpośredni awans wciąż trwa. Villareal mierzy się z Almerią. Oba zespoły mogą wejść bezpośrednio do najwyższej klasy rozgrywek. Która z nich awansuje?

Villareal jest bardzo blisko powrotu do Primera Division. Zajmują drugie miejsce, mają 74 punkty na koncie. Do awansu wystarczy im remis w dzisiejszym pojedynku. Niemniej na pewno nie będą grali na jeden punkt - jest to zbyt ryzykowne. Ostatnia forma Żółtej Łodzi Podwodnej jest wysoka. Wygrali cztery ostatnie pojedynki i to ostatecznie bez większego problemu. W ostatniej kolejce wygrali 3:0 z Barceloną B. Są zdeterminowani do awansu i dzisiaj będą niebywale groźni.

Kadra gospodarzy jest bardzo solidna. Do dzisiejszego pojedynku podejdą bez jednego zawodnika. Jest nim młodziutki pomocnik Moises (24/1). Zawodnik nie zagra za nadmiar żółtych kartek. Reszta zespołu jest jednak do dyspozycji trenera. Brak Moisesa powinien jednak zostać bez kłopotu rozwiązany.

Almeria to drugi kandydat do bezpośredniego awansu. Są jedno miejsce za swoim dzisiejszym rywalem, ale mają za to taką samą liczbę punktów. Mimo to muszą jednak wygrać by awansować. Goście wyglądają w ostatnim czasie równie solidnie co ich dzisiejszy przeciwnik. Wygrali pięć ostatnich pojedynków. W tym też ograli aktualnego lidera, Elche. Są zatem również w znakomitej dyspozycji. Warto też dodać, iż goście dzisiaj zagrają bez żadnych kłopotów kadrowych.

Pierwszy mecz obu drużyn w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:1. Dzisiaj może być podobnie. Obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Kadry również niezwykle podobne. Niemniej nam się wydaje, iż będzie to zacięty pojedynek. Oba zespoły pragną awansować bezpośrednio. Stąd też spodziewamy się dużej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten zakład.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.72 Unibet