Liga Adelante: Villareal vs. Xerez


Mecz zamykający 40. kolejkę w Lidze Adelante. Ekipa Villarealu walczy o powrót do La Ligi. Muszą jednak do końca sezonu grać na ogromnym skupieniu. Dzisiaj przed nimi pojedynek w którym po prostu muszą wygrać. Grają z czerwoną latarnią ligi, Xerezem. Żółta Łódź Podwodna pokona outsidera?

Villareal stoi przed niezwykle realną szansą powrotu do elity w Hiszpanii. Jeśli dzisiaj zwyciężą z Xerezem, a wiele na to wskazuje to wskoczą na fotel vice lidera. To miejsce daje automatyczny awans bez żadnych play-offów do Primery Division. Forma gospodarzy jest niezła, choć potrafili narobić sobie kłopotów. Dwa ostatnie pojedynki jednak wygrali. Zwyciężyli z Alcorconem oraz Gironą, czyli z bezpośrednimi rywalami do awansu do La Ligi. Były to ważne pojedynki, kluczowe natomiast wciąż przed nimi.

Zespół Żółtej Łodzi Podwodnej nie narzeka na żadne absencje. Do dzisiejszego spotkania podejdą najsilniejszym składem. Na pewno nie zlekceważą przeciwników, gdyż mógłby to być ogromny błąd. Na pewno głodni bramek są Uche oraz Perbet, którzy ostatnio trafiają jak na zawołanie. To na nich dzisiaj właśnie będą liczyć gospodarze.

Xerez przez cały sezon grało beznadziejnie. Zajmują ostatnie miejsce i mają już pewny spadek do niższej klasy rozgrywek. Miewali przebłyski, ale były one krótkotrwałe. Ostatnie sześć spotkań to zaledwie trzy wywalczone punkty w wygranym meczu przeciwko... Gironie, która walczy przecież o awans. Stąd też Villareal nie może zlekceważyć przeciwnika. Problemem kadrowym przed dzisiejszym meczem gości jest brak Mendozy (33/0 defensor). Jak widać to czołowa postać formacji defensywnej. Może to być problem po stronie Xerezu.

Pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się dość niespodziewanym wynikiem 0:0. Jak widać zatem, Xerez lubi mieszać wśród czołowych drużyn ligowych. Niemniej dzisiaj gospodarze po prostu muszą wygrać. Nie ma innego wyjścia. Od początku powinni kontrolować przebieg meczu. Wygrana Villarealu z handicapem to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Villareal (-1 EH), 1.48 Unibet