Liga Adelante: Xerez vs. Ponferradina


Hiszpania wczoraj niespodziewanie straciła punkty w rywalizacji z Finlandią. Było to ogromne zaskoczenie. Niemniej dzisiaj przed nami spotkania Ligi Adelante, w której dojdzie do ciekawych starć. Na niespodziankę na pewno liczy zespół gospodarzy, Xerez, który gra fatalnie w tym sezonie. Ponferradina jednak nie jest łatwym rywalem. Czy stać Xerez na wygraną?

Zespół Xerezu ten sezon najprawdopodobniej może już skazać na porażkę. Grają beznadziejnie i zajmują ostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż 11 oczek do wyjścia ze strefy spadkowej. To fatalna sytuacja, szczególnie, że pozostało już mało kolejek do końca. Kolejną kwestią jest tragiczna forma, grają jakby im się nie chciało. Na dziesięć (!!!) spotkań zremisowali tylko jeden raz! W ostatniej kolejce ukradli punkty Santanderowi, który również fatalnie sobie radzi w tym sezonie.

W dodatku kadra jest rozsypana, nie ma pieniędzy, nie ma zawodników. Również większa agresja tkwi w zawodnikach. Skutkuje to tym, że dzisiaj choćby nie zobaczymy wykartkowanego Ernesto Galana. Zespół prosperuje naprawdę słabo.

Pnferradina gra zupełnie odwrotnie niż ich dzisiejszy przeciwnik. Zajmują ósme miejsce w tabeli, a jeśli się postarają to mogą nawet wywalczyć awans do baraży, które umożliwią walkę o Primera Division. Niemniej najpierw muszą się skupić na rywalach jak dzisiejszy. Z takimi przeciwnikami po prostu muszą wygrywać jeśli myślą o awansie. Forma gości jest jednak bardzo obiecująca. Wygrali dwa z trzech ostatnich spotkań, a to jedno zremisowali. Potrafili pokonać rezerwy Realu Madryt oraz Sabadell, a to motywujące rezultaty. Ponadto kadra jest również mocna i dzisiaj nierozbita przez absencje.

Pierwszy mecz w tym sezonie padł łupem kopaczy Xerezu, co jest aktualnie szokującym wynikiem. Dzisiejszy pojedynek jednak będzie bardzo ciężki dla gospodarzy. Są w dużo gorszej kondycji niż pół roku temu. Ponferradina jeśli marzy o walce o awans musi wygrać ten mecz. Stąd też typujemy zwycięstwo gości w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ponferradina (DNB), 1.84 Unibet