Primera Division - zakłady na sezon!


Zakłady na sezon, na półmetku rozgrywek w La Lidze zapowiadają się niezwykle interesująco Mistrzem najpewniej będzie ekipa z Katalonii, Barcelona. Miejca 2-3 są również rozplanowane dla ekip z MadrytuAtletico oraz Real. Pozostaje jednak jeszcze czwarte miejsce, które przyniesie sporo korzyści jednej z drużyn, która zakończy sezon tuż za podium. Kandydatów jest kilku, którzy prezentują równą formę. Która drużyna ma największą szansę?

Głównym kandydatem jest zespół Malagi. Mają najciekawszy zespół i ogrywają czołowe zespoły ligi. Ostatnio pokonali Real Madryt 3:2. Zespół ma świetnych kopaczy jak JoaquinSanta Cruz czy też młodziutki Isco. Powalczą o czwarte miejsce. Motywacji mają jednak dużo mniej niż pozostałe drużyny walczące o Ligę Mistrzów. Malaga bowiem została wykluczona na rok z rozgrywek pucharowych. Jest to kara za nieścisłości finansowe. Drużyna, która bez problemów wdarła się w tym sezonie do 1/8 finału LM nie zagra już w przyszłym sezonie. Na pewno odwołają się od tej decyzji, lecz szanse na to by przywrócono Malagę do LM są marne. Stąd też warto się zastanowić nad tym czy aby na pewno oni zajmą to upragnione miejsce.

Real Betis zajmuje w tej chwili wysokie piąte miejsce w tabeli i są rewelacją tego sezonu. Tracą do Malagi jedynie 3 punkty i mogą pozostać czarnym koniem rozgrywek. Kolektyw ekipy z Sevilli jest dość słaby, lecz grają świetnie. Mają sporo szczęścia. Mankamentem w dalszej części sezonu może być kondycja. Nie dotrwają z tak genialną dyspozycją do końca sezonu. Nie przywykli do takiego wysiłku i naszym zdaniemw  kolejnej części sezonu zaczną notorycznie tracić punkty. Trzeba zatem skreślić tę ekipę z walki o TOP 4.

Kolejną drużyną, która jest wśród faworytów jest Valencia. Ten zespół jednak stracił świetną dyspozycję z początku sezonu. Spadli aż na dziewiąte miejsce i tracą siedem punktów do Malagi. To spora strata. Zespół w ostatnich 5 spotkaniach przegrał aż 3 mecze, a tak nie gra ekipa,która ma walczyć o LM. Powinni się podnieść, lecz do walki o LM może być już za późno.

Naszym zdaniem jeszcze jeden zespół ma ewentualne szanse na Ligę Mistrzów. Jest nim Levante. Drugi zespół z Valencii gra bardzo równy sezon i widać, że mają potencjał. W Lidze Europejskiej radzą sobie świetnie. Wyszli z grupy. Tutaj są na szóstym miejscu i tracą tylko 4 oczka do czwartej lokaty. Levante, które budowane skrupulanie od lat stworzyło niebagatelną drużynę i naszym zdaniem mogą podziałać by włączyć się do walki o LM.

Reasumując największe szanse ma Malaga. Kolejnym zespołem jest Levante. Te dwie drużyny być może stoczą walką o czwarte miejsce. My jednak sądzimy, że to zespół Szejków wygra w tej batalii. Mimo, iż zostali wykluczeni wciąż będą chcieli udowodnić swoją wyższość nad pzoostałymi rywalami. TOP 4 dla Malagi, po kursie 2.25 to nasza sugestia.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!