Real Sociedad wystąpi w Lidze Mistrzów?!


Niesamowicie interesująca sytuacja jest w La Lidze. Może dojść bowiem do niespodziewanego występu w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Nie zdyskwalifikowana Malaga, nie średnio spisująca się Valencia, a Real Sociedad ma największe szanse na występ w prestiżowym turnieju. Czy podołają?!

Nietoperze z Valencii w tym sezonie grają chaotycznie i przez to mają coraz mniejsze szanse na awans do Ligi Mistrzów. Zajmują dopiero szóste miejsce i tracą pięć oczek do Sociedadu. Ponadto mają jeszcze do rozegrania pięć kolejek z czego większość na wyjeździe. W tym też mecze z Sevillą oraz Rayo Vallecano, a to nie będą łatwe boje. Naszym zdaniem będzie im niezwykle ciężko o awans do Ligi Mistrzów.

Malaga niestety ze względu na dyskwalifikacje nie zagra w pucharach w przyszłym sezonie. Niemniej mają spore szanse na zajęcie wysokiego miejsca w tabeli - maksimum czwartego. Oto jednak będzie niezmiernie ciężko. Co prawda w zespole nie brakuje ambicji, aczkolwiek chłopaki już nie grają jak należy. Po fatalnej porażce z Borussią Dortmund stracili pewność siebie i naszym zdaniem oni są w najgorszej pozycji by zająć czwartą pozycję na koniec sezonu.

Czarnym Koniem rozgrywek jest na pewno zespół Realu Sociedad. Na pięć kolejek przed końcem mają pięć punktów przewagi nad wcześniej wymienionymi przeciwnikami. Niemniej łatwo nie będzie im utrzymać wymarzonej pozycji. Czekają ich wciąż mecze przeciwko Realowi czy też broniącemu się przed spadkiem Deportivo La Corunia. Zatem muszą się ogromnie spiąć w kolejnych spotkania. Niemniej ich atutem jest brak rywalizacji w europejskich pucharach, co zaoszczędziło im sporo energii na koniec sezonu.

Kursy w Unibet na to, kto będzie wyżej w końcowej fazie sezonu są adekwatne. Na Sociedad wynoszą 1.25, natomiast na Nietoperze, które naszym zdaniem są jedyną ekipą, która jest w stanie zagrozić wyżej notowanemu rywalowi to 4.00. Oba zespoły czekają ciężkie mecze i na pewno nie będzie łatwo. Aczkolwiek doświadczeniem Nietoperze wyprzedzają Sociedad i to oni powinni zakończyć sezon na wyższej pozycji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Valencia zakończy sezon na 4. miejscu, 4.00 Unibet