Superpuchar Hiszpanii: Atletico Madryt vs. FC Barcelona


Walka o pierwsze trofeum w Hiszpanii. Mianowicie chodzi o Superpuchar. Do rywalizacji podejdą zdobywca pucharu Króla, Atletico Madryt oraz mistrz kraju, FC Barcelona. Wyjątkowo rozgrywany jest tutaj dwumecz, nie jak w innych krajach - jeden mecz. Pierwszy bój odbędzie się w stolicy Hiszpanii.

Atletico Madryt to nieoczekiwany triumfator pucharu Króla z poprzedniego sezonu. W wielkim finale ograli po dwumeczu Real Madryt, czyli swojego odwiecznego rywala. Tym razem przyjdzie im rywalizować z drugim znakomitym zespołem. Niemniej mają szansę na triumf. W swoim pierwszym ligowym meczu pokazali, że wciąż mogą być czarnym koniem rozgrywek. Wygrali na wyjeździe z Sevillą aż 3:1. Dzisiejsi gospodarze pokazali pazur i na pewno jest to mocno motywujące przed pierwszym meczem z Dumą Katalonii.

Wśród gospodarzy nie ma już Falcao. Jednak i bez niego pokazali, że mogą strzelać sporo bramek. W zespole pojawił się David Villa i dzisiaj powinniśmy go zobaczyć. Jeszcze nie zabłysnął, ale ze swoim byłym klubem na pewno będzie chciał zagrać jak najlepiej. Ponadto bez powazniejszych roszad w składzie Atletico. Diego Simeone zostawił wielu utalentowanych zawodników i tym samym to ukazuje siłę gospodarzy.

FC Barcelona ponownie będzie największym faworytem do wywalczenia tytułu. Zespół pokazał w pierwszej kolejce, że są niezwykle silni. Zmiażdżyli wręcz swojego pierwszego rywala 7:0, a był nim zespół Levante. Cała ekipa zagrała jak powinna. Leo Messi trafił już dwukrotnie do siatki. Niestety w zespole wciąż nie może odnaleźć się Neymar, który jedynie czym się pokazał w debiucie w La Lidze to żółtą kartką. Dzisiaj zapewne rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Mimo to kadra jest jak zwykle niesamowicie solidna.

Poprzednie rozgrywki przyniosły dwa triumfy Barcelonie. Na Camp Nou padł wynik 4:1, natomiast w Madrycie 2:1. Faworytem do triumfu są tutaj goście, ale na pewno nie można lekceważyć Atletico Madryt. Gospodarze mają bowiem niebywale solidny napad, a i defensywa pracowała niesamowicie w pierwszym meczu ligowym. Mimo to powinni stracić tutaj kilka goli. Tym samym typ na powyżej 2.5 gola to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.57 Unibet