A-League: Adelaide United vs. Brisbane Roar


W środowy poranek zostanie rozegrany jeden mecz w ramach A-League. Będzie to jednak hit w tym sezonie. Pretendent do tytułu, Adelaide United podejmie na Hindmarsh aktualnegomistrza kraju, Brisbane Roar. Będzie to wielki rewanż i na pewno zespół z Queensland będzie chciał co nieco udowodnić swoim przeciwnikom. Czy podołają?

Gospodarze do starcia podchodzą z drugiego miejsca. Adelaide United jest zespołem, który w tym sezonie sprawił sporo niespodzianek. Sami jednak podczas świetnej dyspozycji, sprawiali też zawód kibicom. W ostatnim meczu ulegli z nowopowstałym Western Sydney Wanderers aż 1:6!!!!!!! Był to pogrom. Zespół z Południowej Australii nie miał nic do powiedzenia w tym pojedynku. Nie istnieli. A przecież wcześniej ulegli jedynie z CCM (liderem) po wyrównanym spotkaniu. Poza tym wygrywali z takimi drużynami jak Wellington, Sydney czy trzecią drużyną ligi, Melbourne Victory. Do spotkania z mistrzami muszą jednak podejść totalnie skupieni.

W zespole gospodarzy z pełną determinacją wyjdzie kaptiana i bramkarz drużyny, Galekovic, który ma coś do udowodnienia po ostatnim meczu. Trener Kosmina nie boi się jednak o bramkarza. Jego taktyka polega na tym, iż istotnym kopaczem jest defensywny pomocnik. Ostatni Malik zawiódł całkowicie na tej pozycji. W tym starciu dostanie szanse Barbiero, który jednak nie gra na tej pozycji w rzeczywistości. Ciekawe czy to będzie dobry ruch?

Brisbane Roar to zespół, który zawiódł w tym sezonie wszystkich. Po tym jak przebojem zdobyli tytuł wszyscy uważali, że i w tym roku będą dominować. Tak nie jest. Zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli i ich szanse na grę w Play-Offach zmeczu na mecz są coraz niższe. Dyspozycja drużyny jest również fatalna. Wygrali zaledwie jeden mecz na ostatnie 5. Pokonali Newcastle Jests. Poza tym udało się wyrwać jeden punkt w starciu z Melbourne Victory, co miało być powrotem do dobrej dyspozycji... Polegli natomiast w konfrontacjach z CCM, Sydney Wanderers, a w ostatniej kolejce ulegli z Perth Glory.

Ekipa z Queensland ma ogromne problemy i mimo, że Adelaide ostatnio doznał tak bolesnego ciosu to goście będą i tak skazywani na porażkę. Zespół Roar ma problem ze zdobywaniem bramek. Strzelili jedynie 12 goli, a to jest bardzo mało jak na Australię. Berisha, czołowy snajper strzelił tylko 5 goli i nie ma tej werwy co w poprzednim sezonie. Czy w Południowej Australii przebudzi się na nowo?

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:0 dla Adelaide. Bramkę na wagę 3 oczek zdobył Vidosić. W tym spotkaniu faworyzowany jest zespół gospodarzy. Naszym zdaniem mają większy potencjał i dużo większe morale niż mistrzowie. Poza tym trener gospodarzy ma smykałkę na Brisbane. Nasz typ to wygrana Adelaide.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Adelaide United (DNB), 1.78 Unibet