A-League: Adelaide United vs. Central Coast Mariners


Przedostatnia kolejka w A-League przynosi nam wiele emocji. Ciekawy pojedynek w Południowej Australii przed nami. Adelaide United, które wciąż liczy na lepszą pozycję w Play-Offach podejmie na Hindmarsh ekipę Central Coast Mariners. Goście jeśli nie wygrają, tracą szanse na wygranie w lidze po zasadniczej części. Podołają?

Adelaide United na przełomie całego sezonu łapało dołki i świetną formę. Teraz chyba przyszła pora na całkiem niezłą dyspozycję. Po fatalnej serii porażek, zaczęli w końcu łapać punkty. Dzięki temu zapewnili sobie co najmniej czwarte miejsce w tabeli przed fazą Play-Off, ale i mają szanse na zajęcie trzeciej lokaty. W dodatku dzisiaj ich najgroźniejszy rywal, Melbourne Victory zremisowało swój mecz z Perth Glory. Adelaide zatem po ważnym zwycięstwie nad Secami w meczu z CCM musi się ponownie postarać.

Gospodarze tego starcia mają jednak spory problem przed tym meczem. Nie zagra Argentyńczyk Carrusca, który jest playmakerem tej ekipy. On zdobył wiele bramek jak i był konstruktorem wielu akcji po których padały gole. To na pewno spore osłabienie. Niemniej trener Valkanis powinien już mieć do dyspozycji Djite, który może nieco zniwelować brak Carrusci.

Central Coast Mariners trzecią, ostatnią część sezonu nie może uznać za udanej. Stracili przewagę w tabeli, ba nawet stracili pierwsze miejsce na rzecz Western Sydney Wanderers. Jeśli na Hindmarsh nie wygrają to muszą się zadowolić z drugiej lokaty przed fazą Play-Off. Będzie im jednak niezwykle ciężko. Mają napięty grafik, ponieważ doszła Liga Mistrzów. Seria porażek i ostatnie przełamanie przeciwko Brisbane Roar. Niemniej wciąż aktualni mistrzowie Australii to żaden rywal w tym sezonie. Problemem są też negocjacje z angielskim inwestorem i trener Arnold ma nadzieję, iż to nie będzie miało wpływu na drużynę w najbliższym meczu.

Ostatnie siedem spotkań pomiędzy tymi ekipami to wygrane z Central Coast Mariners! To niebywały rezultat. W tym pojedynku to jednak gospodarze wyglądają lepiej i powinni przełamać hegemonię CCM w starciach z The Reds. Typujemy w tym spotkaniu podwójną szansę w stronę gospodarzy, powinni wykorzystać gorszą kondycję gości.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Adelaide bądź remis, 1.58 Unibet