A-League: Adelaide United vs. Melbourne Heart


     Dobry mecz szykuje się nam w sobotni poranek. O 7:30 bowiem dojdzie do konfrontacji w A-League. Gospodarzem będzie zespół Adelaide United, a ich gościem będzie rywal ze stanu Victoria - Melbourne Heart. Gospodarze są w lepszej dyszpocyji, ale i goście ostatnio nieźle prosperują. Kto zatem w tym spotkaniu zwycięży? Czy Serca mają szansę nawiązać walkę?

     Adelaide United gra w tym sezonie bardzo dobrą piłkę. Są aktualnie na drugiej pozycji, ale mają tyle samo punktów (13) co Central Coast Mariners. Forma gospodarzy jest bardzo wysoka. W ostatnich 5 meczach wygrywali trzykrotnie, raz zremisowali, natomiast raz też polegli. Porażkę ponieśli z innym zespołem z Melbourne - Victory. Te mecze jednak charakteryzują się wyjątkową agresją i ciekawym widowiskiem. Remis w ostatniej kolejce wywalczyli z Perth Glory po bardzo dobrym meczu. Zwycięstwa odnieśli natomiast z Western Sydney Wanderers, Weelington Phoenix, a także z Brisbane Roar. Są w świetnej dyspozycji. Szczególnie napastnik Vidosić, który sporo strzela. Również Argentyńczyk Neumann jest bardzo skuteczny - obu zobaczymy w tym spotkaniu. W kadrze gospodarzy nie ma poważniejszych braków. Możliwe też, że Van Dijk pojawi się na boisku - zdobył 4 gole w 5 spotkaniach przeciwko Sercom.

     Melbourne Heart to ogółem jeden z gorszych zespołów, lecz jednak mają przebłyski. W tym sezonie zdobyli 7 puntków, a także zajmują siódme miejsce. Widać, że zespół ma potencjał, ale jednak brakuje im koncentracji na dłuższą metę. Ekipa przyjezdnych na ostatnie 5 spotkań wygrali raz, a także raz zremisowali, ponieśli również 3 porażki. Przegrywali z takimi ekipami jak Perth Glory, Central Coast Mariners oraz Western Sydney Wanderers. Punkcik wywalczyli z zespólem z Nowej Zelandii, a wygraną odnieśli po pięknej wygranej z Roar w ostatniej kolejce (4:1). Zespół zagrał wtedy świetny mecz. Z bardzo dobrej strony pokazał się Gerhardt, który zdobył jedną z bramek. Goście również bez większych zmartwień w kadrze. Zapowiada się ciekawa batalia.

     H2H na korzyść Adelaide. Jednak tutaj lepiej uważać na typowanie wyniku 1x2, a warto pójść na typ na bramki. W tych pojedynkach często pada sporo goli, szczególnie w tym sezonie oba zespoły równie sporo strzelają jak i tracą. Warto zatem zainwestować na typ na powyżej 2.5 gola po świetnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.10 Unibet