A-League: Adelaide United vs. Melbourne Heart


Ciekawy pojedynek czeka nas w sobotni poranek w ramach A-League. Rywalizować będą ze sobą Adelaide United oraz Melbourne Heart. Gospodarze wracają do swojej formy z początku sezonu, tym samym są faworytami dzisiejszej batalii. Heart jednak nie poddadzą się w tym meczu.

Adelaide United (@ 1.77) pnie się w tabeli australijskiej ekstraklasy. Aktualnie zajmują piąte miejsce, co daje im awans do fazy play-off. Niemniej do niej jeszcze 12. kolejek i The Reds nie mogą się rozpraszać. Ostatnia forma z gorącej, Południowej Australii jest bardzo dobra. W ostatnich tygodniach pokonali takie zespoły jak Brisbane Roar, Central Coast Mariners, czy też Western Sydney Wanderers. Zatem morale zespołu są naprawdę wysokie.

Drużyna gospodarzy przed dzisiejszym meczem wciąż jest nękana przez kilka absencji. Nie zagra snajper Cirio, czy też defensorzy Zullo oraz Cassio. Niemniej do zespołu wracają inne, cenne ogniwa jak Bowles oraz Fabio Ferreira, który jest istotnym zawodnikiem The Reds. Tym samym, gospodarze będą dzisiaj o poranku bardzo silni.

Melbourne Heart (@ 4.35) to natomiast ligowy outsider. Ostatnio dopiero udało im się wygrać pierwszy mecz w sezonie. Było to przeciwko Jetsom. Goście w obecnych rozgrywkach jednak nie mają większych szans na odbicie się od dna. Niemniej mają ambicje by walczyć o swój byt w klubie. A to ze względu na to, że Manchester City wykupił 80% udziałów zespołu. The Citizens pragną zbudować potęgę w Azji, a to właśnie zespół ze stolicy stanu Victoria ma być jego kręgosłupem.

Mecze między obiema drużynami są zawsze emocjonujące. W obecnych rozgrywkach już raz zagrały ze sobą. Padł remis, ale za to bardzo wysoki, bo 3:3. Dzisiaj faworytami są gospodarze. Aczkolwiek jak wspomnieliśmy w akapicie wyżej, zawodnicy Heart mają o co grać. Tym samym liczymy na sporo walki, a i przy tym bramek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.80 Unibet