A-League: Adelaide United vs. Melbourne Victory


Coraz więcej emocji w A-League! Zespoły walczą o zapewnienie sobie awansu do fazy Play-Off. Pierwsze miejsce powoli dla CCM, ale kolejne lokaty wciąż do zgarnięcia. Adelaide United występ w Play-Offach ma również zapewniony, walczą jednak wyższe miejsce. Warto byłoby pokonać vice lidera z Melbourne. Czy The Reds uda się dokonać tej sztuki?

Zespół grający na codzień na Hindmarsh nie ma udanego ostatniego okresu. Ulegli w trzech meczach z rzędu przez co zajmują czwarte miejsce w tabeli. Stracili miejsce vice lidera i mają zamiar jak najprędzej tam wrócić. Problemem jednak jest też to, że z funkcji trenera zrezygnował Kosmina, a był on wielce szanowanym szkoleniowcem w Adelaide. Zastąpił go Valkanis, który grał w  Adelaide i odniósł z tym zespołem spory sukces awansując między innymi do finału azjatyckiej Ligi Mistrzów w 2008 roku. Jest to młody trener i na pewno potrzebuje czasu by coś zmienić w zespole. Czy odmieni zespół z Południowej Australii?

W ekipie gospodarzy wiele zależeć będzie od dyspozycji Vidosicia. Jest on bowiem w mieszanej kondyncji. Słabsze mecze przeplata lepszymi. Ostatnio jednak dobrze spisuje się Djite, który trafił w spotkaniu z WSW. I na niego zespół z Viktorii musi również uważać.

Melbourne Victory po chaotycznym starcie sezonu zaczął grać świetnie. Zajmują drugie miejsce w tabeli i wydaje się, że to jedyny zespół, który może odebrać prowadzenie zespołowi Central Coast Mariners. Nie przegrali od pięciu spotkań, a w czterech z nich wygrali. Rywale w ostatnim czasie nie byli jednak zbyt wymagający. Melbourne Heart, Sydney czy Perth Glory to drużyny, które borykają się z fatalną formą. Mimo to goście tej batalii nie mogą zostać zlekceważeni.

Ekipa z Melbourne ma dwóch świetnych kopaczy. Doświadczonego Archie Thompsona oraz utalentowanego Rojasa, który strzelił już 12 bramek w tym sezonie. Jest on też na celowniku kilku zespołów z europy. Jeśli ta dwójka zostanie powstrzymana przez defensywę Adelaide to gospodarze będą mieli ułatwione zadanie.

Mecze obu tych zespołów zawsze są interesujące. Zespoły te według opinii kibiców nie lubią się nawzajem i są zatem bardzo zaciekłe. W tym sezonie obie drużyny podzieliły się zwycięstwami. Na Hindmarsh to jednak Adelaide ostatnio był górą (4:2). W tym spotkaniu potrzebują wygranej, której od dawna nie odnieśli. Lubią grać z Melbourne Victory i naszym zdaniem zwyciężą w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Adelaide United (EH +1), 1.54 Unibet