A-League: Adelaide United vs. Newcastle Jets


Jedno spotkanie w ramach A-League przed nami. Adelaide United podejmie u siebie zespół Newcarle Jets. Oba zespoły są nieprzewidywalne w obecnym sezonie. Tym samym powinniśmy być świadkami dość ciekawego pojedynku. Zdecydowanego faworyta nie ma w tym pojedynku.

Adelaide United po całkiem udanym początku sezonu, zaczęło grać dużo słabiej. Ostatnio jednak przestali przegrywać. W ostatnich meczach potrafili rozbić u siebie aż 4:0 ekipę Central Coast Mariners. W ostatniej kolejce udało im się zremisować bezbramkowo z Perth Glory. Gospodarze zatem łapią powoli punkty i być może włączą się do walki o fazę play-off.

Szpital w ekipie z Południowej Australii powoli się kończy. Pojedynek przeciwko Jetsom powinni rozpocząć dość silnym składem. Do drużyny wraca bowiem dwóch istotnych kopaczy. Mianowicie napastnik Cirio (11/3), który ostatnio narzekał na uraz i zaczął na ławce rezerwowych, a także pomocnik Fabio Ferriera (10/3). Tym samym gospodarze będą znacznie silniejsi w meczu na Hindmarsh.

Newcastle Jets to dość chaotyczny zespół. Przeplatają porażki ze zwycięstwami. Niemniej są dość wysoko w tabeli. Zajmują bowiem czwarte miejsce i w razie wygranej będą mogli wskoczyć na podium. Ponadto ostatnio wygrali na wyjeździe z Brisbane Roar, co jest ogromnym sukcesem. W końcu to liderzy i to zdecydowani. Kadrowo również wyglądają bardzo dobrze, bez poważniejszych absencji. Weteran Emile Heskey także powinien zagrać.

Historia spotkań pomiędzy tymi ekipami jest wyrównana. W tym sezonie jednak to goście raz wygrali i to na terenie Adelaide. Dzisiaj kadra gospodarzy powinna być jednak mocniejsza. Niemniej determinacja i morale są na pewno wysokie wśród gości. Liczymy na wyrównany pojedynek i bramki z obu stron.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.75 Unibet