A-League: Adelaide United vs. Western Sydney Wanderers


Ostatni mecz 15. kolejki A-League przed nami. Adelaide United podejmie u siebie Western Sydney Wanderers. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, a to ze względu na świetną formę gospodarzy. Goście natomiast zmagają się z nieco słabszymi wynikami. Poranek z Australią powinien być zatem emocjonujący.

Adelaide United po dość słabszych występach, nareszcie gra bardzo dobrą piłkę. Pięć spotkań bez porażki o czymś świadczy, a i przez ten okres wygrali z ciekawymi rywalami. Mianowicie z Central Coast Mariners (4:0), Jets (1:0) oraz ostatnio ograli na wyjeździe lidera, Brisbane Roar (2:1). Zespół ze stolicy Południowej Australii zdecydowanie poprawił swoje morale. I dzisiaj również będą w stanie powalczyć o triumf.

Gospodarze dzisiaj zagrają w dość ciekawym zestawieniu. Spowodowane jest to kilkoma absencjami w zespole gospodarzy. Z tych istotniejszych kopaczy nie zobaczymy dzisiaj: Cirio (13/3 napad), czy też Ferreiry (11/4 pomoc). Niemniej w miejsce tego pierwszego sprowadzono Griffithsa. On ma być tym zawodnikiem zastępcą. Ponadto do kadry na dzisiejszy mecz wracają trzy istotne ogniwa: Malik (13/2 pomoc)Djite (8/2 napad) oraz Carrusca (10/2 pomoc).

Western Sydney Wanderers to zespół, który mimo drugiej pozycji jest w lekkim kryzysie ostatnio. Porażki po 1:3 z Wellington, czy Victory świadczą o lekkim zachwianiu dyspozycji ekipy z Nowej Południowej Walii. Ponadto zagrają dzisiaj bez trzech, podstawowych zawodników: La Rocca (13/1 obrona)Poljak (11/0 pomoc)Polenz (12/1 obrona). Zatem formacja defensywna będzie dzisiaj poważnie osłabiona.

Historia spotkań między tymi ekipami jest krótka. Aczkolwiek mecze było bardzo emocjonujące, a i przy tym obfite w bramki. Dzisiejszy pojedynek również zapowiada się na to, iż padnie tutaj spora liczba bramek. Powyżej 2.5 gola, to nasz typ na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.96 Unibet