A-League: Brisbane Roar vs. Central Coast Mariners


Rozpoczyna się trzecia część rozgrywek w A-League. Potych dziewięciu najbliższych kolejkach już faza Play-Off tylko! Powoli zespoły muszą zacząć łapać punkty by mieć szanse na awans do zacnego grona - TOP 6. Brisbane Roar jest zagrożone, więc muszą koniecznie zacząć więcej wygrywać. Central Coast Mariners walczą o wygraną w sezonie zasadniczym. Który zespół zatem wygra ten wielki pojedynek?

Wciąż aktualni mistrzowie Australii nie mają udanego sezonu jak na razie. Zajmują dopiero siódme miejsce i możliwe jest to, że nie zagrają w kolejnej fazie rozgrywek! To byłaby nie lada niespodzianka. Mimo wszystko Brisbane ma potencjał i ostatnio to pokazali. Pokonali bowiem Perth na wyjeździe. To bardzo dobry wynik. Lecz wcześniej ulegli w trzech spotkaniach z rzędu. Teraz koniecznie muszą skupić się na łapaniu coraz większej liczby punktów, jeśli mają nadzieję na grę w Play-Offach.

Zespół z Queensland będzie grał w najbliższym meczu w pełnym składzie. Po zawieszeniu wraca Berisha oraz Stefanutto. Do kadry może też się załapać nowy nabytek, North, który już wyleczył kontuzję. Poza nim i Lustica może dostać szansę, który jest na wypożyczeniu w Brisbane.

Central Coast Mariners grają najlepszą piłkę w A-League. Ich równa gra doprowadziła ich do spokojnego przewodzenia w lidze. Mają aż 5 punktów przewagi nad Melbourne Victory. Są niepokonani od pięciu spotkań. W ostatnim czasie natomiast zremisowali dwa mecze i jeden wygrali. Remisy z vice liderem i Newcastle to niezłe wyniki. A ostatnio ograli, ostatecznie dość spokojnie Adelaide United, które straciło swoją formę. CCM jest największym kandydatem do zwycięstwa w sezonie zasadniczym. Muszą jednak wciąż trzymać fason.

Mankamentem jest długoterminowa kontuzja Zwaanswijka, jednak tego obrońcę dobrze zastępuje Sainsbury. Jego występ jest jednak również pod znakiem zapytania. Może to oznaczać kłopoty w linii obrony w zespole gości.

Na razie oba zespoły rozegrały jeden mecz - 2:1 wygrało CCM. W tym pojedynku to jednak Brisbane wygląda mocniej. Mają w tej chwili pełną kadrę do dyspozycji i wygląda na to, że chcą powalczyć o TOP 6. Wygrana z aktualnym liderem na pewno by im pomogła. Naszym typem jest wygrana gospodarzy, lecz w razie remisu dostaniemy zwrot stawki.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brisbane Roar (DNB), 1.84 Unibet