A-League: Brisbane Roar vs. Sydney FC


Drugie starcie w sobotni ranek, w A-League powinno być równie emocjonujące. Heart zremisowało po emocjonującej, drugiej połowie z CCM 2:2. W meczu Brisbane Roar przeciwko Sydney FC powinno być jeszcze ciekawiej. Oba zespoły znakomicie zaczęły obecny sezon. Zatem walka o punkty będzie mocna.

Brisbane Roar zagrało dość męczący mecz z Wellingtonem w poprzedni weekend. Ostatecznie wygrali 2:1, ale gol na wagę dwóch oczek padł w ostatnich sekundach meczu. Nie był to udany mecz w Nowej Zelandii, choć w rezultacie trzypunktowy. Ekipa z Queensalnd znacznie się jednak różni od poprzedniego sezonu. Nie widać tej energii, choć może dopiero ona wypłynie przy najbliższych meczach.

Gospodarze stracili kilku swoich, znakomitych zawodników. Do Melbourne Heart przeszli tacy kopacze jak Nichols, który od kilku sezonów był kluczową postacią, czy też Murdocca. Istotny i bardzo doświadczony pomocnik. Transfery, które dały zawodników Brisbane nie są już tak solidne. Najciekawszym jest pozyskanie Millera z Perth Glory. Niemniej ten pomocnik jest aktualnie o klasę słabszy od wyżej wymienionych. Najwięcej zależy w zespole od postawy Berishy, który często ciągnie zespół do przodu.

Sydney FC to natomiast zespół, który pokazał się z bardzo dobrej strony w pierwszej kolejce. Pokonali 2:0 Newcastle Jets i widać postępy jakie wykonał trener Frank Farina. Kluczową postacią, która również przyczynia się do sukcesów jest też Del Piero. Doświadczony Włoch pokazał klasę w Sydney i dzisiaj będzie nękać defensywę w Queensland. Kadrowo natomiast nie doszło do rewolucji, choć zespół zyskał. Mocnym punktem będzie Matt Thompson z Victory. A względem absencji, to dzisiaj nie ma żadnych zmartwień. Weteran Brett Emerton również powinien wrócić do kadry.

Historia spotkań w Brisbane jest bezlitosna dla gości. Przegrali bowiem osiem spotkań z rzędu na tym terenie. Każda seria kiedyś dobiega końca. W pierwszej kolejce to goście wypadli znacznie lepiej. Transfery wykonali również bardziej korzystne dla siebie. Kadrowo są w znakomitej kondycji. Sądzimy, iż nie przegrają tego meczu i urwą punkty w Queensland.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Remis lub Sydney, 2.33 Unibet