A-League: CCM vs. Perh Glory


Przedsylwestrowy poranek z A-League przed nami. Odbędzie się bowiem jeden, ciekawy pojedynek w ramach australijskiej ligi. Central Coast Mariners podejmie na własnej murawie Perth Glory. Oba zespoły zawodzą w obecnych rozgrywkach, zatem liczymy na przełamanie jednej z drużyn.

Central Coast Mariners to obrońca tytułu i obecna, szósta lokata nie jest satysfakcjonująca. Gospodarze w ostatnim czasie przeplatają zwycięstwa z porażkami. Na pewno cieszy lepsza forma na własnej murawie, aczkolwiek na wyjazdach nie idzie im najlepiej. Doznali sromotnej porażki z Adelaide United, które również nie błyszy, a i w poprzedniej kolejce przegrali 0:2 z Western Sydney Wanderers.

Gospodarze nie będą mogli skorzystać z jednego istotnego kopacza w meczu przeciwko Perth. Mianowicie nie zagra Michael McGlinchey (8/1 pomoc). Jest to widoczne osłabienie, ale mimo wszystko kadra jest wciąż dość silna. Zawodzi jednak doświadczony Sterjovski, ponieważ zdobył on zaledwie jednego gola w tym sezonie. Liderem strzelców jest natomiast niezawodny Flores, bez którego zespół zajmowałby jeszcze niższą lokatę.

Perth Glory to natomiast kolejna ekipa, po której spodziewano się znacznie więcej. Goście są dopiero na ósmej pozycji. Forma Glory jest beznadziejna, na pięć spotkań wygrali zaledwie jeden mecz, a aż trzykrotnie przegrali. Zespół jest jednak zdziesiątkowany kontuzjami, co jest głównym powodem nieskutecznej gry. Na liście absencji są: SmeltzJamiesonGallas, a i ostatnio dołączył do nich istotny skrzydłowy, Nagai.

W obecnych rozgrywkach już raz obie drużyny spotkały się ze sobą. Lepszy okazał się team Central Coast Mariners. Wtorkowy poranek również powinien należeć do nich. Perth Glory jest mocno osłabiony i będzie im niewiarygodnie ciężko zdobyć chociaż jeden punkt. Typujemy zwycięstwo gospodarzy w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: CCM wygra, 1.62 Unibet