A-League: Central Coast Mariners vs. Brisbane Roar


     Bardzo ciekawe widowisko przed nami. W A-League dojdzie do hitu. Dwa zespoły grały bardzo dobrą piłkę w ubiegłym sezonie. Teraz bryluje tylko Central Coast Mariners. Ich rywal, Brisbane Roar to jednak już nie ta sama drużyna. Niemniej w takich spotkaniach mobilizacja jest wyższa, a i goście mają potencjał by wrócić do czołówki. Kto zatem powinien wygrać?

     Central Coast Mariners to zespół, który gra drugi sezon z rzędu bardzo dobrze. W tej chwili zajmują drugie miejsce i by gonić Adelaide, warto byłoby zwyciężyć w tym meczu. Są jednak w fantastycznej formie i mogą wiele. Ostatnio wygrywali trzykrotnie, wywalczyli też remis i raz doznali porażki. Porażkę ponieśli z równie nieźle spisującym się Newcastle Jets. Natomiast zwycięstwa odnieśli przeciwko Melbourne Heart, Sydney FC (7:2!), a także z Wellington. Zremioswali w poprzedniej kolejce z Victory po bardzo dobrym meczu. W genialnej formie jest napastnik gospodarzy McBreen, który zdobył w trzech spotkaniach aż 6 goli. W ekipie gosopodarzy nie ujrzymy natomiast zawieszonego Zwaanswijka (7/0 defensor). To dość poważna strata. Ciekawe zatem jak będzie funkcjonować linia obrony w CCM.

     Brisbane Roar to wciąż aktualny mistrz kraju, ale są cieniem dla samych siebie. Grają słabiej, lecz wciąż mają potencjał. Zajmują przedostatnie miejsce i przydałoby się zwycięstwo by wskoczyć do TOP6. Zespół w ostatnim czasie 3x przegrywał, raz wygrał i raz zremisował. Remis odnieśli z Wellington, natomiast porażki ponieśli przeciwko Adelaide Utd., Western Sydney Wanderers, a także z Melbourne Heart (1:4). Zwycięstwo odnieśli w ostatnim meczu z Sydney (4:2). Widać w nich chęć lepszej gry, tylko, że wciąż jest ta niepewność. W zespole obudził się Berisha, ale on sam nie wygra meczu. Zespół przyjezdych jest bez większych braków i na pewno podejmą ciekawą rywalizację.

     H2H zdecydowanie na korzyść Brisbane. Na 28 spotkań aż 16x wygrali, a 8x padł remis. Tutaj faworytem są gospodarze, ale ja wciąż wierzę w silną dyspozycję Brisbane. Są zespołem, który wróci do walki prędzej czy później. Mają już mało czasu na to, więc lepiej by spięli się w sobie jak najszybciej. Porponuję zatem typ na podwójną szansę w stronę gości.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Brisbane Roar bądź remis, 1.56 Unibet