A-League: Central Coast Mariners vs. Melbourne Heart


Koniec sezonu zasadniczego w A-League już w ten weekend. W sobotni poranek dojdzie do meczu o nic. Central Coast Mariners zajmie drugie miejsce, które ich bardzo cieszy. Natomiast Melbourne Heart walczy o najwyżej utrzymanie dziewiątej lokaty i nie zakończenia sezonu na ostatnim miejscu. Jaki scenariusz szykuje się na to spotkanie?

Central Coast Mariners zaprezentowali się w tym sezonie bardzo dobrze. Zajęli drugie miejsce w tabeli co ich na pewno satysfakcjonuje. Forma w ostatnim czasie jest jednak przeciętna. Mieli serię porażek i napięty grafik. Ostatnie dwa mecze jednak wygrali. Pokonali Brisbane i Adelaide na ciężkim terenie. Mieli szanse na pierwsze miejsce, jednak WSW już zapewniło sobie zwycięstwo w sezonie zasadniczym. Niebawem też szykują się kolejne, ważne mecze Ligi Mistrzów, zatem dzisiejsze spotkanie najprawdopodobniej potraktują ulgowo. Dzisiejsza kadra CCM będzie pełna. Zatem trener Arnold będzie miał w kim wybierać.

Sezon dla Melbourne Heart nie jest udany. Zajmują dziewiąte miejsce w tabeli i może się tak skończyć, iż zajmą ostatnią lokatę na finiszu. Forma gości jest fatalna - cztery porażki z rzędu. Wiele nie wskazuje zatem by mieli powalczyć w tym meczu. Serca na pewno będą chciały powalczyć o jakieś punkty w ostatnim meczu sezonu, ale wydaje się to nierealne.

Plaga kontuzji w zespole gości skazała ich na to fatalne miejsce. Sezon został stracony. Dzisiejszego dnia mimo to będą walczyć, aczkolwiek łatwo nie będzie. CCM to zespół silny, a mimo, że mogą wyjść częściowo rezerwowym składem to i tak są zespołem dużo silniejszym. Serca mimo powrotu Colosimo i Gerhardta nie będzie miało łatwo. Zespół opiera się w tej chwili na bardzo młodych zawodnikach, co jest ostatecznie bardzo problematyczne.

Kadra i forma gości wskazują na to, iż Central Coast Mariners zainkasują łatwe trzy punkty. CCM być może wystąpi w nieco kombinacyjnym składzie to wciąż są zespołem dużo silniejszym niż rywale. Typujemy handicap w stronę gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: CCM (-1 EH), 2.90 Unibet