A-League: Melbourne Heart vs. Central Coast Mariners


Poranek z A-League nas czeka. Mianowicie kolejny mecz drugiej kolejki w Australii. Melbourne Heart podejmie na własnej murawie obrońców tytułu, Central Coast Mariners. Goście są faworyzowani, aczkolwiek nie będzie im łatwo wygrać w stanie Victoria. Sercom uda się zatem ukraść punkty?

Melbourne Heart rozpoczęło sezon od remisu w derbach. Padł wynik 0:0 na stadionie Melbourne Victory. Dzisiejsi gospodarze zaprezentowali się naprawdę solidnie i mieli swoje okazje, by wyjść na prowadzenie. To zdecydowanie motywujący wynik, szczególnie po tak słabym, poprzednim sezonie A-League, który zakończyli u dołu tabeli.

Zespół gospodarzy dokonał sporej liczby roszad przed obecnym sezonem. Do zespołu dołączył Harry Kewell, a i też wielu innych. Między innymi były gracz PSV, Engelaar czy też Kisnorbo z Leeds United. Niemniej było ich stać na takie transfery. Odeszli bowiem, Babalj do AZ, a i również Colosimo i kilku innych. Obecny sezon ma im bowiem przynieść dużo lepsze wyniki. Celem podstawowym jest minimum awans do fazy play-off.

Central Coast Mariners to zdobywcy tytułu z poprzedniego sezonu. Ich pierwszy mecz, z vice mistrzami (WSW), zakończył się wynikiem 1:1. Byli jednak niedaleko wygranej, gola na wagę remisu padł w końcówce. Kadrowo natomiast, są w podobnej sytuacji co rywale. Dokonali kilku roszad. Do Europy trafił Ryan, a i też opuścił zespół Ibini-Isei. W zamian do zespołu przyszli Seip z Venlo czy Flores z Victory. Straty zatem są na pewno zniwelowane, a i może nawet przyszli solidniejsi zawodnicy.

W poprzednim sezonie, CCM zdominowali rywalizację z Melbourne. Wygrali wszystkie, trzy mecze. Dzisiaj są również faworyzowani. Mają potencjał by wygrać, ale i doszło do wielu zmian w Melbourne, zmieniły się priorytety. Sądzimy, że będzie to bardzo ciekawy mecz, w którym będziemy świadkami nie lada walki. Oba zespoły strzelą gola to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.83 Unibet