A-League: Melbourne Victory vs. Adelaide United


     Ciekawy mecz w piątkowy poranek czeka nas w australijskiej A-League. Wielki hit pomiędzy Melbourne Victory, a Adealide United! Oba zespoły nie przepadają ze sobą, ale też prezentują dwa różne poziomy. Która z nich okaże się lepsza w tej rywalizacji na początku sezonu? Czyżby była to ekipa United?

     Melbourne Vitory nie spodziewał takiego startu w tym sezonie. Jak na razie dwie porażki i nie wygląda to kolorowo. Zajmują ostatnie miejsce, ponieważ mają bilans bramek 1-7! To dość przerażający wynik. Na początku sezonu przegrali w derbach z Sercami 1:2, a w ostatniej kolejce polegli z mistrzami ligi aż 0:5! To ogromna porażka i upokorzenie. Może i nie mają takiej silnej kadry, ale jednak nie powinni tak odstawać od czołówki. Mają także bardzo doświadczonego i cenionego trenera, Postecoglou, który miał stworzyć niebagatelny zespół. Mają w kadrze ciekawe postacie jak na przykład Archiego Thompsona, który bryluje w kadrze Australii. W pojedynku z Adelaide może nie wystąpić w podstawowej kadrze co może być mocnym osłabieniem. Dopiero co zagrał z Irakiem w Katarze dla Australii (zdobył gola). Kadrowo trener Ange Postecoglou nie ma zmartwień – prócz Thompsona. Ma jednak problem z przyzwyczajeniem swojej ekipy do taktyki, którą zwykł stosować. Jeśli to mu się uda, zespół z Victorii będzie silnym przeciwnikiem, na razie jednak grają poniżej poziomu.

     Adelaide United gra świetną piłkę jak na razie. Mają potencjał w ofensywie i to widać. Trener Kosmina sprowadził kilka ciekawych postaci i to poskutkowało dwiema wygranymi z rzędu w lidze! Na początku pokonali Newcastle Jets 2:0, a w poprzedniej rundzie wygrali 1:0 z Western Sydney Wanderers. Do kadry przyjezdnych wrócili już w poprzedniej rundzie, Djite i van Dijk, ale nie zagrali. Tym razem powinni jednak dostać szansę, ponieważ przeszli już rehabilitację w 100%. Ogółem kadra z Adelaidy jest pełna, jak u gospodarzy. Po tym jak sprowadzono kilku ważnych kopaczy do zespołu ze stolicy Południowej Australii, zaczęli grać dużo lepiej. Duży wpływ na to mają dwaj Argentyńczycy, Carrusca i Neumann, który z resztą ustrzelił zwycięskiego gola przeciwko ekipie z Sydney. Goście są w lepszej dyspozycji i to jednak oni mają asa w rękawie. 

     Oba zespoły nie darzą siebie sympatią. Mają jednak potencjał. W ostatnich spotkaniach, padały remisy 1:1 w Melbourne. Ten wynik i tym razem jest dość prawdopodobny, choć bardziej to faworytem są goście i można dlatego pokombinować z podwójną szansą. Polecam zatem postawić x2 w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typ: X lub Adelaide United wygra, 1.56 Unibet