A-League: Melbourne Victory vs. Brisbane Roar


W piątek rano, dojdzie do starcia w A-League. Będzie to jedno ze spotkań na dobre rozpoczęcie weekendu. Walkę podejmą, Melbourne Victory oraz Brisbane Roar. Goście grają wyśmienity futbol. Mają też sporą szansę podtrzymać lepszą formę w starciu z Victory.

Melbourne Victory jak na razie nie zachwyciło w obecnym sezonie. W dwóch kolejkach, zdobyli dwa punkty. Pierwsza runda to bezbramkowy remis w derbach z Heart. W poprzedni weekend, to już jednak dużo ciekawszy mecz. Przegrywali bowiem z Adelaide United 0:2, ale w samej końcówce udało się wyrównać. Mają zatem przebłyski, które rzadko wykorzystują.

Jak się dowiedziano, trener Victory, Ande Postecoglou zostanie selekcjonerem, reprezentacji Australii. To na pewno doda prestiżu, temu szkoleniowcowi. Gospodarze na dzisiejszy mecz, wystawią znakomitą kadrę. W tym, na murawie powinien pojawić się były kopacz Roar, Mitch Nichols. Ten chłopak ma coś do udowodnienia swojej byłej drużynie.

Brisbane Roar sezon rozpoczął znakomicie. Dwie wygrane w dwóch, pierwszych kolejkach, dają im pierwsze miejsce. W kolejce numer jeden, wygrali w samej końcówce, pokonując Wellington Phoenix w Nowej Zelandii. Poprzednia kolejka, to już łatwe rozbicie Sydney FC - 4:0. Wszystko jednak zaczęło się od kontuzji Del Piero. Brisbane nie ma żadnych absencji przed dzisiejszym meczem, co jest na pewno motywujące.

Historia spotkań jest na korzyść Brisbane Roar w ostatnich latach. U siebie wygrywają. Niemniej w Melbourne, dwa ostatnie mecze zakończyły się wynikami 1:1. Rano, również powinno być dość ciekawie. Szczególnie, że gospodarze mocno się wzmocnili. Spodziewamy się wyrównanej konfrontacji i tym samym, typujemy to, iż oba zespoły strzelą gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.55 Unibet