A-League: Melbourne Victory vs. Newcastle Jets


Piątek będzie kolejnym emocjonującym dniem w A-League. Rozegrany zostanie jeden mecz, jednak będzie to bardzo ważne starcie. Melbourne Victory, które stara się w tym sezonie o tytuł, podejmie Newcastle Jets, które ma predyspozycje na fazę Play-Off. Która z ekip będzie w stanie zwyciężyć w tym ciężkim starciu?

Zespół ze stanu Victoria, Melbourne Vic. gra bardzo dobry sezon. Na starcie sezonu mieli kłopoty, jednak teraz są na trzeciej pozycji i włączyli się do walki o czołowe miejsca. Dzięki wpadce Adelaide United i być może CCM mogą dogonić czołową dwójkę. Ostatnia dyspozycja gospodarzy jest bardzo wysoka. Na ostatnie pięć konfrontacji ulegli tylko w meczu z vice liderem - Adelaide. Poza tym zremisowali jeden mecz przeciwko Brisbane, a kolejne trzy wygrali. Wygrali spokojnie z WSW oraz Perthem Glory. W ostatniej kolejce w derbowym starciu wygrali z Sercami 2:1. Gol na wagę trzech punktów padł w doliczonym czasie gry.

Bramkę dającą ważne punkty zdobył Archie Thompson, który jest żywą legendą drużyny. Ten doświadczony snaper jest bardzo istotnym elementem zespołu. Poza nim warto wyróżnić przebojowego, młodego pomocnika, Rojasa (11/7), który w tym sezonie może się wypromować. Już chodzą pogłoski, iż Europa się nim interesuje.

Ekipa ze wschodniego wybrzeża, Newcastle Jets gra bardzo dziwny sezon. Po wspaniałym starcie i chwilowym prowadzeniu, zaczeli tracić punkty w bardzo szybkim tempie. W poprzedniej kolejce jednak udało się ponownie wygrać. Ostatnie pięć spotkań to jednak tylko jedna wygrana, trzy porażki i remis. Zremisowali po heroicznym boju z Melbourne Heart. Potem ulegli w trzech meczach z rzędu: z Brisbane, CCM oraz Perthem. W ostatniej kolejce jednak w końcu wygrali, przeciwko słabemu Sydney FC. Ekipa ma potencjał, jednak stracili jakby... kondycję.

W zespole bardzo dobrze spisuje się Emil Heskey, który trafił w tym sezonie aż sześć razy do siatki rywala. Wraz z nim, bardzo dobrze spisuje się Griffiths, który tworzy niezły duet z Anglikiem. W kadrze dzisiaj może natomiast zabraknąć młodego Taggarta, który jest obiecującym snajperem.

W pierwszym meczu, Newcastle wygrał 2:1 w tym sezonie. Oba gole strzelił Heskey. Mecze pomiędzy tymi zespołami są bardzo efektowne, pada dużo goli. I naszym zdaniem to najlepszy trop na ten pojedynek. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tej batalii.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.63 Unibet