A-League: Melbourne Victory vs. Wellington Phoenix


Dość jednostronnie zapowiada się mecz, zamykający czwartą kolejkę spotkań w A-League. Teoretycznie silniejsze Melbourne Victory podejmie dzisiaj walkę z Wellington Phoenix. Goście są zatem skazywani na porażkę. Niemniej pokazują, że stać ich na niezłe wyniki. Dzisiaj powinni powalczyć o kolejne punkty.

Melbourne Victory to zespół, który ma walczyć o fazę play-off w obecnym sezonie. Na razie idzie im to nieźle, gdyż zajmują piąte miejsce w tabeli i jeszcze nie przegrali. Początek sezonu to remisy w derbach z Herat oraz po walce z Adelaide United. W ostatniej rundzie udało się odnieść pierwsze zwycięstwo, przeciwko Brisbane Roar. Gospodarze to solidna drużyna, aczkolwiek nie wyglądają tak dobrze jak rok temu.

Gospodarzy opuścił szkoleniowiec Postecoglou. Został on bowiem szkoleniowcem reprezentacji Australii. Będzie to zatem ich pierwszy mecz bez tego znakomitego trenera. Niemniej optymistycznie wygląda kadra zespołu. Mianowicie po pauzie wraca doświadczony Pablo Contreras i powinien on wzmocnić szereg defensywy. Ponadto, nie ma większych absencji w zespole z Viktorii.

Wellington Phoenix w poprzednim sezonie zagrali bardzo słabo. Obecnie mają inne plany - awans do czołowej szóstki. Będzie to ciężkie zadanie, niemniej do wykonania. Wbrew pozorom grają przyzwoicie. Pierwszy mecz przegrali pechowo z Brisbane po golu w ostatnich sekundach meczu. Ostatnie dwa boje to remisu z Western Sydney Wanderers oraz przeciwko Jets. Ponadto goście bez zmartwień kadrowych. Zatem ponownie będą silni.

Dwa ostatnie sezony, to dominacja klubu z Melbourne. Wygrali wszystkie, sześć spotkań przeciwko Wellington. Każda seria kiedyś się kończy. Jako, że gospodarze zagrają bez swojego szkoleniowca po raz pierwszy od długiego czasu, sądzimy, iż goście mają najlepszą szansę na przełamanie się. Typujemy podwójną szansę w stronę przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Wellington lub remis, 2.45 Unibet