A-League: Melbourne Victory vs. WSW


Jedno spotkanie w A-League w sobotni poranek przed nami. Będzie to hitowy mecz, dwóch świetnych ekip. Lepsza ekipa z MelbourneVictory podejmie u siebie Western Sydney Wanderers. Oba zespoły prezentują wysoki poziom. Mecz powinien być zatem bardzo wyrównany.

Melbourne Victory zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Mają aspirację, by walczyć o tytuł w tym sezonie. Ponadto forma również dopisuje ekipie ze stanu Viktoria. Na pięć konfrontacji wygrali aż trzy z nich, z czego ostatnie dwa z rzędu. Ugrali komplet przeciwko Perth Glory. Natomiast w poprzedniej kolejce rozbili w derbach ekipę Heart 3:1. 

Zespół Victory po zmianie trenera dalej gra bardzo solidnie. Muscat przejął zespół w bardzo dobrej kondycji i szybko złapał rytm. Gospodarze mają świetną paczkę. Dwóch znakomitych pomocników - Brazylijczyk Guilherme oraz Nichols mają niebywały potencjał. Obaj tworzą znakomite sytuacje bramkowe, a i sami często strzelają. Natomiast typowym egzekutorem jest Troisi, który już ma siedem goli na koncie.

Western Sydney Wanderers mimo krótkiego stażu, sporo osiągnęło w australijskiej lidze. Już po pierwszym sezonie vice mistrzostwo kraju, a i w tym są na drugim miejscu. Ostatnie wyniki również bardzo solidne - cztery mecze bez porażki. Dzisiaj jednak nie będzie tak łatwo. Rywal jest mocny, ale atutem przyjezdnych będzie na pewno pełna jedenastka z Tomi Juriciem na czele, który wrócił do składu.

Obie drużyny rozegrały między sobą cztery mecze. Aż trzykrotnie wygrywali kopacze z Nowej Południowej Walii. Zatem zespół z Melbourne ma coś do udowodnienia. W obecnych rozgrywkach są niezwykle mocni. Stąd też spodziewamy się ciekawej batalii. Typujemy to, iż oba zespoły trafią do siatki rywali.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.81 Unibet