A-League: Newcastle Jets vs. Brisbane Roar


Kolejna kolejka A-League przed nami. Zapowiada się bardzo emocjonujący pojedynek, w którym istotne będą zdobyte trzy punkty przez którąś z ekip. W tym momencie jedna z nich zbliży się do awansu do Play-Offów. Mianowicie chodzi o zespoły Newcastle JetsBrisbane Roar. Oba prezentują podobną dyspozycję i spodziewamy się zatem ogromnych emocji.

Gospodarze tego starcia są zespołem raczej przeciętnym. Na starcie grali bardzo dobrą piłkę, ale teraz idzie im jak po grudzie. Przeplatają słabe mecze z niezłymi, przez to zajmują szóste miejsce i muszą się wciąż obawiać o ewentualny spadek o pozycję niżej. Dyspozycja Newcastle jest w ostatnim czasie niemrawa. Po serii remisów doznali porażki przeciwko rewelacji tego sezonu, Western Sydney Wanderers. W ostatniej kolejce natomiast pokonali równie średnio spisujące się Melbourne Heart. Niemniej Serca są w również kiepskiej kondycji.

Newcastle Jets zagrają w tym spotkaniu w niemal pełnym składzie, wraz z dwoma doświadczonymi i istotnymi ogniwami na ataku. Heskey oraz Griffiths są bowiem w bardzo dobrej formie w tym sezonie i to ich dobra dyspozycja w danym dniu często powoduje, iż Jetsi zdobywają punkty. Tak będzie i tym razem.

Brisbane Roar jako mistrzowie z ubiegłego sezonu niemal nic nie pokazali w tym roku. Grają bardzo słabo, zupełnie fatalnie wręcz w porównaniu z zeszłym sezonem. Zajmują siódme miejsce w tabeli i mogą mieć problem z awansem do Play-Offów. Ostatnio też sporo podróżowali. Odpadli z eliminacji do azjatyckiej Ligi Mistrzów z Buriramem, ostatnio u siebie pokonali Wellington, które skończy sezon na ostatniej lokacie. Tym razem zagrają z Newcastle. To na pewno męczący grafik dla przyjezdnych. 

Goście w tym sezonie nie mogą aż tak liczyć na swojego ex-lidera, Berishę. Nie strzela już na zawołanie i nie jest on mocnym punktem swojej drużyny. To na pewno spory mankament, szczególnie, że potrzebny jest kopacz, który potrafi pociągnąć za sobą zespół. Przez to również goście nie są w należytej dyspozycji.

Ten sezon przyniósł już dwa mecze tym ekipom. W Brisbane gospodarze wygrali 1:0. Takim samym wynikiem zakończył się mecz w Newcastle - zatem mamy 1:1. Ten piątkowy mecz również powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy. Są jednak lepiej dysponowanym zespołem niż Brisbane, które ma podburzone morale. Wygrana gospodarzy to nasza sugestia na tą rywalizację.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Newcastle Jets wygra, 2.60 Unibet