A-League: Newcastle Jets vs. Central Coast Mariners


     Dwa ciekawie zapowiadające się zespoły w A-League zmierzą się w sobotni poranek. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, ponieważ oba kluby mają ambicje walki o tytuł w tym sezonie. Newcastle Jets podejmie ekipę Central Coast Mariners. Który zespół jest w stanie wygrać w tej zaciekłej rywalizacji?

     Newcastle Jets to zespół, który na początku brylował. Ostatnio dostali zadyszki i nie szło im najlepiej. Potrzebują przełamania. Ich aktualna pozycja w lidze to czwarte miejsce i muszą gonić dwa czołowe zespoły. Ostatnia forma jednak nie jest zbyt sympatyczna. Przegrali 3 z 5 spotkań. Pozostałe dwa to remis i zwycięstwo. Remis ugrali przeciwko Melbourne Heart (3:3). Wygrali natomiast z WSW (2:1). Porażki ponieśli przeciwko Perth Glory, Wellington Phoenix oraz z Brisbane w ostatniej kolejce. Zespół gospodarzy bez większych zmartwień kadrowych. Heskey jest w przeciętnej formie ostatnio i również potrzebuje spotkania na przebudzenie, natomiast Griffiths gra nadto dobrze i to on może zostać liderem drużyny w tej rywalizacji.

     Central Coast Mariners to ekipa, która obok Adelaide ma największe szanse na triumf w sezonie zasadniczym - przynajmniej na razie. Zajmują drugie miejsce w tabeli po tym jak The Reds wygrali dzisiaj swój mecz. Na pewno chcą wrócić na tron, niemniej będzie to bardzo ciężki pojedynek. Goście są w bardzo dobrej dyspozycji, co jest ich atutem. Wygrali 4 z 5 spotkań. Jeden mecz zremisowali przeciwko Melbourne Victory. Pokonali natomiast: Sydney FC (7:2!), Wellington, Brisbane i Adelaide (po 2:1). Jak widać błyszczą. W tym meczu będą mieli jednak kłopot. W kadrze zabraknie: Bojicia (9/1 obrona) oraz Rogicia (8/3 pomoc). Wyjechali na mecze reprezentacji. Do kadry wraca Holender, Zwaanwijk co jest dobrą nowiną.

     H2H wyrównane. Ostatni mecz w Newcastle zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. W tym spotkaniu również będą w lepszej sytuacji. Mecz zapowiada się na bardzo otwarty, oba zespoły sporo bramek inkasują w tym sezonie. Stąd też polecam dwa typy, jeden na wygraną gospodarzy, lecz w razie remisu zwrot,a  drugi na powyżej 2.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Newcastle Jets (DNB), 2.45 Unibet oraz Powyżej 2.5 gola, 1.83 Unibet