A-League: Newcastle Jets vs. Melbourne Victory


     Dość interesująco i wyrównanie szykuje nam się mecz na Hunter Stadium. Miejscowy Newcastle Jets podejmie zespół ze stolicy Victorii, Melbourne Victory. Zatem A-League ruszyło już pełnym tchem i widać, że powoli zespoły ogarniają nowy sezon i nowe warunki. Oba zespoły grają ciekawą piłkę, ale który z nich wyjdzie ze zwycięstwem w tym spotkaniu?

     Newcastle Jets po porażce z Adelaide United w pierwszej rundzie, wygrali dwa ostatnie spotkania. Pokonali słabo wyglądający w tym sezonie zespół Sydney FC 3:2 oraz w ostatniej kolejce ieco zaskakując wielu znawców, ograli Central Coast Mariners 2:1. W obu ostatnich spotkaniach trafieniami popisał się świetny Emil Heskey, którego już ochają kibice. Widać nieco różnicę klas wśród zawodników, a u niego zdecydowanie można zwrócić uwagę na wyszkolenie i kunszt z Anglii. Przed spotkaniem z Victory na pewno wiadomo, że nie zagra dwóch zawodników: Neville (2/0 obrona) oraz Brown (0/0). Tak naprawdę jedynie ten pierwszy cenniejszy. Na pewno za to wystąpi Griffiths, który również świetnie sobie poczyna w napadzie. Melbourne Victory po dwóch porażkach w lidze w końcu wygrało. Polegli w derbach z Sercami 1:2, a potem zostali zmiażdżeni przez Brisbane 0:5. Po tych wpadkach, mając nóż na gardle ogarnęli się i pokonali Adelaide United. Trener Postecoglou w końcu był w stanie odpowiednio ustawić zespół i wyszedł na swoje. W większości spotkania z Adelaide dominowali i to było widoczne. W kadrze ocknął się Rojas, na którego wszyscy liczą i on musi prowadzić zespół, inaczej będzie kiepsko. Dzięki niemu zawsze morale są wysokie. W spotkaniu z Newcastle nie mają większych zmartwień kadrowych. Wręcz przeciwnie, przybył do zespołu nowy, doświadczony bramkarz, Coe, który ma kłaść nacisk na pozostałych golkiperów, by ci w końcu skupili się bardziej na grze.

     H2H mocno wyrównane i tutaj ciężko znaleźć faworyta. Trener gości w końcu ogarnął zespół i teraz wierzę, że będzie ich stać na coś więcej niż tylko głupie błędy. Gospodarze również są dość silnym zespołem. Zatem może warto pójść w stronę bramek w tym pojedynku. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola, kurs na to zdarzenie jest bardzo wysoki i polecam!

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.87 Unibet