A-League: Newcastle Jets vs. Western Sydney Wanderers


Ostatnia kolejka A-League trwa! Piątkowy mecz będzie kolejnym interesującym meczem. Newcastle Jets podejmą na własnej murawie Western Sydney Wanderers. Gospodarze muszą wygrać by awansować do play-off. Goście natomiast potrzebują by zająć pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. Której z ekip to się uda?

Newcastle Jets patrząc przez pryzmat całego sezonu nie spisywał się najlepiej. I naszym zdaniem nie zasłużyli na awans do czołowej szóstki. Niemniej mają taką szansę i o poranku będą walczyć do upadłego. Formy jednak nie mają. Na trzy mecze zdobyli tylko jeden punkt remisując z chimerycznym zespołem z Adelaide. Wcześniej natomiast przegrywali 1:2 z Perth oraz 0:5 z Melbourne Victory. Dzisiaj kolejne ciężkie zadanie i nie wydaje się by mieli mu podołać. Niemniej szansa jest, ponieważ jest też waleczne serce, Heskey, który ma ponieść zespół do zwycięstwa.

Western Sydney Wanderers w ostatnim meczu zremisował w derbach Sydney. Wcześniej jednak mieli fenomenalną serię zwycięstw. Dzięki tej niespodziewanej dyspozycji plasują się na pierwszym miejscu i wydaje się, że Central Coast Mariners ich nie dogonią. Muszą jednak uważać i lepiej się zabezpieczyć. Nie będą jednak mieli łatwo, ponieważ Newcastle Jets grają z nożem na gardle i na pewno będą chcieli wyrwać trzy punkty siłą.

Goście do tej batalii podejdą bardzo osłabieni. Do końca sezonu nie wystąpi La Rocca (20/3 obrona) za zawieszenie po fatalnym faulu w meczu z Sydney FC. Ponadto nie zobaczymy na murawie najprawdopodobniej Ono (24/7 pomoc) oraz Mooya (22/1 pomoc). Dobrą wieścią jest powrót Hersiego (21/5 pomoc) po zawieszeniu. Nie wiadomo też czy zagra Beauchamp (21/1 obrona). Jego brak będzie również niesamowicie istotny.

Pojedynek w Newcastle będzie jeszcze większym bojem niż wczorajszy mecz Sydney z Brisbane. Gospodarze muszą wygrać, goście są osłabieni. Niemniej Jetsi nie mają takiej mocy jak na początku sezonu. Walka jednak powinna być ogromna, przez co spodziewamy się otwartego meczu. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na to starcie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.87 Unibet