League One: Yeovil Town vs. Swindon


W angielskiej League One emocje sięgają zenitu. Walka o awans do nPower Championship trwa w najlepsze! Dzisiejszy mecz pomiędzy Yeovil Town, a Swindonem będzie bardzo emocjonujący. Oba zespoły są blisko siebie w strefie barażowej i każdy punkt, a tymbardziej zwycięstwo jest dla nich cenne i ważne. Który z zespołów okaże się lepszy w tym pojedynku?

Gospodarze z Yeovil grają dobry sezon w którym zaskoczyli wszystkich. Zajmują szóste miejsce i do lidera z Doncaster tracą zaledwie sześć punktów. Mają zatem spore szanse na awans. W tym sezonie jednak o progres do wyższej klasy rozgrywek walczy aż 10 drużyn! Sezon w League One jest zatem bardzo imponujący i wyrównany. Gospodarze dzisiejszej batalii muszą wciąż dbać o pozycje i punkty, ponieważ w ostatnim czasie nieco podupadli. Co prawda przegrali tylko jeden mecz przeciwko Colchester to zremisowali aż trzy mecze na ostatnie pięć. Zatem muszą powalczyć o motywujące zwycięstwo.

Yeovil dzisiaj wystąpi w składzie ze swoim kapitanem, Jamiem McAllisterem, który w ostatnim meczu z Crawley musiał opuścić murawę z powodu urazu. To istotna wieść. Ponadto trener Gary Johnson zapowiedział w BBC, iż jest to najprawdopodobniej najważniejszy mecz w sezonie. Prosi też kibiców by wspierali jeszcze głośniej swój zespół niż dotychczas.

Swindon również prezentuje solidny poziom w tym sezonie i dzięki temu są wyżej o jedną lokatę niż ich dzisiejszy rywal. Niemniej oba zespoły mają taką samą ilość punktów. Goście jednak w ostatnim czasie prezentują się nieco gorzej niż Yeovil. Przegrali nawet z ostatnim Bury, w dodatku na własnej murawie. W poprzedniej kolejce natomiast ulegli vice liderowi z Brentford, choć mieli rywala na widelcu. Morale zawodników Swindon na pewno nieco spadły, aczkolwiek muszą wyjść dzisiaj mocno skupieni, ponieważ dla nich ten mecz jest równie ważny co dla gospodarzy.

Przyjezdni w dzisiejszej konfrontacji zagrają bez swojego pomocnika, Navarro (13/0). Ogółem Swindon Town ma problemy z absencjami i trener Kevin MacDonald powołał kilku zawodników z zespołu U-21. Niemniej tutaj też pojawił się mankament, ponieważ utalentowany Walijczyk, Louis Thompson został powołany do reprezentacji i dzisiaj nie zagra.

Swindon w pierwszym meczu rozprawiło się u siebie z Yeovil aż 4:1. Dzisiaj to jednak gospodarze wyglądają minimalnie lepiej, aczkolwiek goście muszą wyjść maksymalnie skoncentrowani. Waga dzisiejszego meczu jest ogromna i to komplikuje wskazanie faworyta, stąd też typujemy liczbę bramek. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten mecz, powinien to być otwarty pojedynek i wymiana gol za gol.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.05 Unibet

Mecz dostępny w Unibet TV!