A-League: Perth Glory vs. Newcastle Jets


      Bardzo emocjonująco zapowiada się piątkowe spotkanie w A-League. Zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które spisują się poniżej oczekiwań. Dojdzie bowiem do rywalizacji pomiędzy Perth Glory, a Newcastle Jets. Będzie to zatem dość interesujące starcie dwóch drużyn, które potrzebują punktów by być w lepszej pozycji do walki o Play-Offy. Który zespół jest w stanie podołać?

     Perth Glory to zespół, który w ubiegłym sezonie otarł się o zdobycie tytułu. W tym natomiast wiedzie im się słabo. Zajmują dopiero ósme miejsce i przydałoby im się zwycięstwo. Forma gospodarzy jest fatalna. Zespół nie wygrał meczu od dłuższego czasu. W ostatnim czasie natomiast polegli aż w trzech spotkaniach, natomiast dwukrotnie remisowali. Remisy te odnieśli w starciu z Adelaide United, co było dobrym wynikiem, a także z Wellington. Porażki natomiast ponieśli z Western Sydney Wanderers, a także z dwoma ekipami z Melbourne. Zespół "cierpi" na brak bramek. W ogóle nie są skuteczną drużyną. W kryzysie jest Smeltz, który niemal nic nie strzela. Do zespoły jednak wraca kilku kluczowych zawodników z kadry - Thwaite i Jamieson. Są zmotywowani i pełni euforii, zatem wesprą drużynę.

     Newcastle Jets na początku sezonu blyszczał. Teraz grają również źle. Spadli na szóste miejsce i powoli tracą to co osiągnęli na starcie A-League. W ostatnich pięciu pojedynkach wygrali jedynie w meczu przeciwko WSW Poza tym remis z Melbourne Heart. Porażki ponieśli z Wellingtonem, Brisbane Roar, a w ostatniej kolejce ulegli z Central Coast Mariners, które gra świetnie w lidze. Goście to drużyna, która ma potencjał w kadrze. Jednak tylko w jednej formacji - w napadzie. Obrona to ogromny mankament zespołu. Do drużyny po występach w kadrze wraca Taggart. Ten młody kopacz to jednak nie jest zbyt pomocne ogniwo. Jets to drużyna, która ma dużo większy kłopot ze sobą w ostatnim czasie i to będzie kluczowe.

     H2H wyrównane. W tym sezonie już jednak raz wygrał zespół Perthu. I tym razem powinni zwyciężyć. Mają silniejszą kadrę w tym momencie. Newcastle ma problem z defensywą i to jest kluczową informacją przed tym spotkaniem. Perth wygra to spotkanie, stąd też polecam taki typ na ten mecz.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Perth wygra, 1.80 Unibet