A-League: Sydney FC vs. Adelaide United


     Kolejna kolejka w A-League startuje w piątkowy poranek. Jest to już ósma runda, a dopiero co cieszyliśmy się z rozpoczęcia sezonu w Australii. Kolejka ta rozpocznie się spotkaniem pomiędzy Sydney FC, a zespołem, który prowadzi - Adelaide United. Dwa zespoły, które ukazują dwa różne poziomy w tym sezonie. Czy zmienią swoją dotychczasową formę? Czy też status quo zostanie podtrzymany?

     Sydney FC gra w tym sezonie bardzo słabą piłkę. Stają się outsiderem ligowym, Zespół z Nowej Południowej Walii miał walczyć o Play-Offy, a jak na razie walczą by wyjść z dołu tabeli. Ich forma woła o pomstę i jeśli się nie poprawią to mogą spokojnie zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie. Na ostatnie 5 spotkań wygrali 2x i 3x przegrali. Zwycięstwa odnieśli w derbach z Western Sydney Wanderers oraz nieoczekiwanie z Perth Glory. Potem nadeszła seria porażek. Polegli z Central Coast Mairners aż 2:7, z Melbourne Victory 2:3, a w ostatniej kolejce przegrali 2:4 z Brisbane Roar. Tracą mnóstwo goli, defensywa jest w tragicznej kondycji. Mają na pokładzie Del Piero, który już się cieszy z pobytu w Australii i jest chętny by przedłużyć kontrakt! Jednak czy taka forma zachęci słynnego zawodnika do dalszej współpracy? 

     Adelaide United to zespół, któy zaskoczył w tym sezonie. Zajmują pierwsze miejsce i grają najstabilniejszą piłkę. Mają bardzo równy i skuteczny skład, a co najważniejsze, grają bardzo swobodną piłkę. Ich forma to aż 3 wygrane, remis i porażka. Właśnie zaczęło się od porażki z Melbourne Victory, w kolejnej rywalizacji pokonali w pięknym stylu Wellington 3:1, a także Brisbane 1:0 i to w Queensland! Potem bramkowy remis z Perth, a w ostatniej kolejce pokonali Serca 1:0. Zespół posiada świetną kadrę. Po kontuzjach nawet DjiteVan Dijk mają problem z dostaniem się do kadry, a to przecież świetni kopacze. W ekipie The Reds (taki mają przydomek w Australii) brylują natomiast Neumann oraz Vidosić, którzy strzelają mnóstwo bramek. Czy i teraz ustrzelą gola w tym pojedynku?

     H2H na korzyść Syndey. Serią również wypada, że tym razem Sydney powinno wygrać. Mają jednak mniej argumentów, choć nie można ich lekceważyć. ja pójdę w tym pojedynku w stronę bramek. Defensywa gospodarzy jest fatalna, ale w napadzie jest słynny Włoch. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5, 1.68 Unibet