A-League: Wellington Phoenix vs. Melbourne Victory


Ostatni bój w sezonie zasadniczym w A-League. Mecz wbrew pozorom wielkiej wagi. Wellington Phoenix podejmie u siebie Melbourne Victory. Goście walczą o utrzymanie trzeciej pozycji w tabeli. Niemniej gospodarze walczą o wyjście z dna tabeli, a to nam zapewnia sporo emocji. 

Wellington Phoenix przez pierwszą część sezonu prezentował się całkiem nieźle. Niemniej potem nastała plaga kontuzji i przegrywali raz za razem. Aktualne ostatnie miejsce najlepiej to odzwierciedla. Potrzebują jednak zaledwie jednego punktu by wyjść z dna. Na pewno oto powalczą. Zagrają dla kibiców. Ponadto pokazali ostatnio, że tanio skóry nie sprzedadzą. Pokonali po bardzo dobrym spotkaniu dużo lepsze Perth Glory. W dodatku na terenie rywala! Kadrowo sytuacja gospodarzy się polepszyła i to polepszyło ich formę. Dzisiaj jednak ostatni bój, więc koncentracja będzie maksymalna.

Melbourne nie może sobie pozwolić na porażkę dwubramkową. W innym wypadku stracą miejsce na rzecz The Reds. A to spowoduje, iż w pierwszej fazie play-off zmierzą się z nieobliczalnym Brisbane Roar. Jednak forma gości jest słabsza. Stracili nieco polotu i ostatnie wyniki są słabe - dwa remisy i porażka. W spotkaniu z Perth nie mieli jednak zbyt silnej kadry ze względu na mecze reprezentacji, aczkolwiek zagrali bardzo słaby mecz.

Dzisiaj już do zespołu Victory wracają: MilliganArchie Thompson oraz Rojas, a to bardzo dużo. Ta trójka zdobyła najwięcej goli dla drużyny. Zespół Victory będzie zatem zdeterminowany i powalczy o triumf bądź remis w tym meczu.

W ostatnim czasie Melbourne Victory zdominował mecze z Wellington - wszystko wygrywają. Pada przy tym też spora liczba goli (5 ostatnich spotkań to 4 klasyczne overy). Dzisiejsza konfrontacja również powinna być bardzo bramkostrzelna. Cios za cios się szykuje. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten bój.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.63 Unibet