A-League: Western Sydney Wanderers vs. Perth Glory


A-League coraz bliżej finałowych rozstrzygnięć. Walka o Play-Offy i o jak najwyższą pozycję trwa w najlepsze. Western Sydney Wanderers wciąż ma szanse na zwycięstwo w sezonie zasadniczym. Grają równo i zaskakująco zarazem. Ich rywal, Perth Glory zawiódł natomiast na całej linii i najprawdopodobniej nie zobaczymy ich w rundzie pucharowej!

Western Sydney Wanderers gra świetny sezon. Jako debiutanci grają wręcz fenomenalnie. Zajmują drugie miejsce w tabeli i tracą zaledwie jeden punkt do Central Coast Mariners! Są zespołem, który zaskoczył wszystkich. Ostatnia forma również to potwierdza. Seria sześciu zwycięstw z rzędu jest imponująca. Pokonali między innymi w tym czasie takie zespoły jak: Melbourne Victory, Adelaide United czy Brisbane Roar. To bardzo dobre rezultaty.

Gospodarze tej batalii wystąpią najprawdopodobniej w pełnym składzie. Do zespoły po urazie wrócił podstawowy playmaker, Aaron Moy. To bardzo istotna wieść. Poza tym wystąpi też inny kopacz, który wrócił do dobrej kondycji, Shannon Cole. WSW ma bardzo dobry i ustabilizowany skład. Widać, że są bardzo dobrze zgrani, mimo, że grają pierwszy sezon ze sobą - przynajmniej w większości.

Goście z Perth nie dość, że przyjechali kawał drogi, bo lecieli przez całą Australię to jeszcze zespół ma marne szanse na PO. Są na dziewiątym miejscu i tracą aż pięć punktów do zespołu, który zajmuje miejsce gwarantującę grę w fazie pucharowej. Perth Glory jednak zawiódł kompletnie w tym sezonie. Prezentują zupełnie przeciwną formę niż rok temu. Ostatnie mecze to niemal same porażki. Zaskoczyli jednak w ostatniej kolejce pokonując zmęczonych liderów ligi, Central Coast Mariners. Mimo to, wciąż są słabą ekipą.

W tym sezonie nie błyszczy już jak powinien Smeltz, który bardzo mało trafia. Niemniej ostatnia zmiana trenera wyszła im na korzyść. To właśnie pan Edwards prowadził już zespół przy wygranej nad CCM. Goście to jednak wciąż gorszy zespół od WSW.

Dwa dotychczasowe mecze w tym sezonie kończyły się wygraną WSW i remisem. Oba te mecze były rozgrywane w Perth. Mecz w Sydney powinien podsumować formy obu drużyn w tym sezonie. WSW zdecydowanie zasłużyło na to miejsce swoją grą i dzisiaj powinni to udowodnić. Naszym typem jest wygrana gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Western Sydney Wanderers wygrają, 1.48 Unibet