Liga Adelante: Barcelona B vs. Villareal


Wciąż niejasny jest awans do La Ligi z Ligi Adelante. Kilka drużyn walczy o bezpośredni awans. Zatem ciekawie zapowiadają się ostatnie dwie kolejki. Barcelona B dzisiaj zmierzy się z Villarealem. Goście chcą powrócić do najwyższej klasy rozgrywek. Muszą jednak wygrywać.

Barcelona B to typowy średniak ligowy. Aktualnie zajmują ósme miejsce i nie mają szans na awans wyżej. Niemniej patrząc przez pryzmat całego sezonu, rezerwy Barcelony spisały się całkiem nieźle. Natomiast ostatnia forma gospodarzy nie wygląda już optymistycznie. Nie wygrali od pięciu spotkań. Trzy boje zremisowali, a w ostatniej kolejce przegrali przeciwko Gironie, która również walczy o awans. Dzisiaj ponownie będzie im ciężko nawet w walce o punkt.

Villareal to natomiast zespół, który koniecznie chce wrócić do elity. Na razie spełniają swój cel, ponieważ zajmują drugie miejsce w tabeli. Niemniej mają niewielką bądź żadnej przewagi (tyle samo punktów co zespół niżej). Zatem goście muszą pilnować koniecznie swojej pozycji. Forma jest jednak imponująca. Wygrali trzy mecze z rzędu. W ostatnim pojedynku mieli jednak prawdziwy dreszczowiec. Omal bowiem nie stracili punktów z outsiderem. Ostatecznie pokonali Xerez 3:2.

W poprzednim spotkaniu jeden z zawodników ujrzał czerwoną kartkę. Dzisiaj zatem nie zobaczymy go na murawie. Mianowicie chodzi o Canterosa (11/2 pomoc). Kadra jest jednak na tyle szeroka, że nie powinni mieć problemu z załataniem tej dziury.

Żółta Łódź Podwodna przegrała w pierwszym meczu z Barcą B aż 1:3. Dzisiaj pragną się zrewanżować, a ponadto wręcz muszą to zrobić. Są zespołem silniejszym i z na pewno większą motywacją niż rywale. Sądzimy zatem, iż goście wygrają w tym jakże istotnym pojedynku.

Typ: Villareal wygra, 1.63 Unibet

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!