Liga Sagres: Beira Mar vs. Porto


Dojdzie dzisiaj do jednego spotkania w Lidze Sagres. Zapowiada się bardzo jednostronnie, choć nie można nigdy lekceważyć słabszego rywala. Dojdzie bowiem do starcia Biera Maru z mistrzami, FC Porto. Goście niebawem mają ważny mecz w Lidze Mistrzów i dzisiaj zapewne będą grali w nieco okrojonym składzie. Mimo to będą niesamowicie groźni - jak zawsze.

Beira Mar nie może tego sezonu zaliczyć do udanych. Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i będą się bronić przed spadkiem, choć łatwo nie będzie. Nie mają bowiem szczęścia jak i potencjału. Grają chaotycznie, a odzwierciedla to ostatnia forma gospodarzy. Pięć ostatnich spotkań to tylko jeden punkt wywalczony w lidze. W dodatku dość niespodziewany, bo z Bragą (3:3). Kolejne mecze przegrywali, z Coimbrą (1:3), a ostatnio z ostatnim Moreirense (0:3). Zespół prezentuje się niesamowicie słabo.

Dzisiaj w kadrze na pewno zobaczymy Jaime (15/2 obrońca), który jest istotnym zawodnikiem. Nie wiadomo natomiast czy wystąpi Javier Balboy (12/4 napad). To ponownie osłabi napad gospodarzy.

Goście jak zwykle w bardzo dobrej dyspozycji, ponownie będą walczyć o tytuł. Niemniej tak prosto jak w poprzednim sezonie nie będzie, ponieważ Benfica ma tyle samo punktów i oba zespoły są w bardzo równej formie. Smoki w ostatnim czasie większość spotkań wygrywają. Zdarzyła się im jednak jedna wpadka - z Olhanense (1:1) w poprzedniej kolejce. Wcześniejsze spotkania wygrywali i to wręcz miażdżyli rywali: 4:0 z Guimares czy 5:0 z Barcelosem.

Na to spotkanie zapowiedziany jest powrót wielkiej, młodej gwiazdy Jamesa Rodrigueza, o którego w następnym oknie transferowym powinny się bić wielkie kluby. Dzisiaj na pewno dostanie szanse po absencji, ale część podstawowej kadry powinna odpocząć.

Mimo, iż ostatni mecz Smokom nie wyszedł, to dzisiaj już powinni zwyciężyć. Są dużo mocniejszym zespołem. Grają rewelacyjnie, a Beira Mar wręcz przeciwnie. Naszym zdaniem inny wynik niż wygrana gości będzie uważany za gigantyczną niespodziankę. Porto zatem powinno dzisiaj wygrać i to jest nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Porto wygra, 1.26 Unibet