Liga Sagres: Coimbra vs. Estoril


Portugalska Liga Sagres jest w obecnym sezonie wyjątkowo przewidywalna jeśli chodzi o ekipy z czołówki. Niemniej walczące już o pozostałe miejsca, w tym Ligę Europy - już nie. Academica Coimbra oraz zespół Estoril Praia do takowych należą. Dzisiaj zmierzą się ze sobą. Mecz tym samym powinien być ciekawy.

Academica Coimbra (@ 3.55) to zespół jak zwykle mocno chimeryczny. Obecnie plasują się na 10. pozycji i tracą pięć oczek do strefy Ligi Europy. Jest ona w zasięgu gospodarzy. Wiele jednak będzie zależeć od dzisiejszego meczu. W ligowych konfrontacjach są jednak ostatnio w bardzo dobrej kondycji. Dwie wygrane i remis z ciężkim rywalem - Sportingiem. Ponadto przed pojedynkiem z Estoril nie mają żadnych, poważnych braków w kadrze.

Estoril Praia (@ 2.00) walczy o ponowny występ w europejskich pucharach. Jest to ich cel priorytetowy i są blisko ów celu. Zajmują piąte miejsce i muszą łapać punkty w meczach kulminacyjncych jak ten dzisiejszy. Forma gości nie jest zła. Ogółem bowiem przegrali tylko raz w ostatnich pięciu meczach. Było to z Porto po walce. Dzisiaj rywal znacznie łatwiejszy co na pewno będzie dla nich atutem mentalnym.

Przyjezdni mają jednak dzisiaj poteżny problem. W ich szeregach nie zagra kluczowa postać pomocy, Evandro (17/7). W meczu ligowym przeciwko Arouce dostał czerwoną kartkę i dzisiaj będzie zawieszony. Brazylijczyk jest najlepszym strzelcem drużyny, ponadto kreuje mnóstwo okazji. Jego brak powinien być kluczowy.

W poprzednim sezonie, dzisiejsi goście zdominowali rywalizację z Academicą. Wygrali oba pojedynki. Obecne rozgrywki przyniosły na razie remis. Dzisiaj wiele jedna wskazuje na podobny wynik, ewentualnie na korzyść gospodarze. Jako, że goście będą osłabieni, sądzimy, iż Coimbra nie przegra w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Academica lub remis @ 1.70 Unibet