Ligue 1: Bordeaux vs. Toulouse


     Ważny mecz dzisiaj przed nami, wieńczący jedenastą kolejkę Ligue 1. Gospodarzem spotkania będzie ekipa, która zawodzi jak na razie, Bordeaux, rywalem natomiast będzie rewelacja sezonu, Toulouse'a. Oba zespoły mają zamiar powalczyć o Ligę Mistrzów. Na razie jednak jest kłopot w jednej z drużyn, w Bordeaux. Czy pokonają Toulouse?

     Bordeaux jak na razie zawodzi na całej linii. W Ligue 1 zajmują zaledwie dziesiąte miejsce z piętnastoma oczkami na koncie. Co jest też dziwne, ponieważ jak nigdy, liga francuska jest tak wyrównana. Forma gospodarzy jest bardzo niska. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy i 2 porażki. Co ciekawe zespół Bordeaux wszystki remisy kończyły się wynikiem 1:1. A remisowali z: Lille, Brestem i Maritimo - to słabe wyniki. Jedynie da się wytłumaczyć remis z Lille, ale kolejne remisy to już słabiutka dyspozycja. Porażki natomiast przeciwko Bastii (aż 1:3) i w pucharze ligi francuskiej przeciwko Montpellier. Forma słaba, choć kadra silna. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra jedynie Traore, który nie jest istotnym elementem drużyny. W kadrze znajdzie się na pewno ObraniakGouffran oraz Diabate. Te nazwiska powinny wygrywać, a grają fatalnie. Potrzebne jest przełamanie.

     Toulouse gra rewelacyjnie i to widać. Zajmują wysokie, bo trzecie miejsce w tabeli i wciąż są nienasyceni, chcą więcej. Jeśli wygrają zrównają się punktami z Marsylią i PSG. Forma genialna. Poza wpadką w tygodniu w pucharze ligi, gdzie polegli po dogrywce z Lille mają świetną passę. Wygrali z Brestem 3:1, rozgromili 4:0 Evian. Zremisowali w dobrym stylu z Valenciennes, a także pokonali Troyes. Są w formie i to widać. Kadrowo jednak wygląda sytuacja przeciętnie. Nie zagrają: Zebina (4/0 pomoc)Yago (7/0 defensywa), a także Pele (0/0). Dwa pierwsze braki dość istotne i to może się ukazać w meczu z Bordeaux.

     H2H na korzyść Bordeaux w ostatnich latach. Jednak często w tych spotkaniach pada sporo goli, warto zatem pójść tym tropem, ponieważ Bordeaux nóż na gardle, a goście świetna dyspozycja. Polecam zatem typ na obie strzelą po świetnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Obie strzelą, 1.90 Unibet