Ligue 1: Brest vs. PSG


Ostatnia kolejka w Ligue 1 rozpoczyna się dzisiaj od starcia przeciętnego Brestu z liderem ligi, Paris Sr. Germain. Faworytami są goście, aczkolwiek nie mogą zlekceważyć przeciwnika, ponieważ może się to źle skończyć. Goście mają jednak genialnego Szweda, który powinien dzisiaj pokazać swój kunszt.

Gospodarze to zespół, który zajmuje trzynaste miejsce w tabeli i są z tego zadowoleni. Celem drużyny jest utrzymanie się w lidze i póki co trzymają się kurczowo tego planu. Mają 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Forma gospodarzy jest słaba. Zremisowali dwa mecze, przeciwko Reims i Rennes. Poza tym przegrali z Maryslią i Montpellier. W ostatniej kolejce pokonali słabiej spisujące się Sochaux. Mają przeciętną kadrę, lecz czasami zaskakują rywala swoją błyskotliwością i na to Paryżanie muszą uważać.

W zespole gospodarzy zabraknie dzisiaj aż czterech zawodników. Nie wystąpią: Lesoimier (16/2 pomoc)Toure (8/2 napad)Ba (1/0 napad) oraz Alphonse (0/0 napad). Dwaj pierwsi kopacze są bardzo ważnymi ogniwami drużyny i ich brak może być kluczowy.

Paris St. Germain to drużyna z ogromnym potencjałem i odzwierciedlają to w rozgrywkach ligowych jak i na arenie międzynarodowej. W Ligue 1 zajmują pierwsze miejsce i możliwe, że już go nie oddadzą nikomu. Forma gości jest fantastyczna. Po porażce z Niceą zaczęli wygrywać - 4 mecze z rzędu. Pokonali: Porto, Evian, Valenciennes, a ostatnio w hicie ograli Lyon. Świetnie spisuje się zespół paryski. Inwestycje się zwracają.

Zespół gości jest w świetnej formie, ale to zasługa kolektywu w którym przewodzi Ibrahimović, którego dzisiaj ujrzymy w składzie. PSG ma 4 braki, są to jednak już długoterminowe absencje i nie ma co o nich wspominać. Trener Ancelotti już dawno poradził sobie z tym kłopotem.

Różnica poziomów obu drużyn jest dość duża. Zespół ze stolicy gra świetny sezon i nie mogą tracić punktów w meczach z dużo słabszymi przeciwnikami. Dzisiaj są sporymi faworytami i nie powinni sprawić nikomu zawodu. Naszym typem jest wygrana zespołu z Paryża.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: PSG wygra, 1.46 Unibet