Ligue 1: Evian vs. PSG


Na zakończenie dnia we francuskiej Ligue 1 mecz ze zdecydowanym faworytem. Evian TG podejmie na własnej murawie Paris St. Germain. Goście są rewelacyjni w tym sezonie, a szczególnie w ostatnim czasie. Dzisiaj będą zdecydowanymi faworytami spotkania.

Evian TG to zespół, który będzie bronił się w tym sezonie przed spadkiem. Na ten moment zajmują szesnaste miejsce w tabeli i mają szczęśliwie sześć oczek przewagi nad strefą spadkową. Forma gospodarzy nie należy jednak do najlepszych. Przegrali dwa ostatnie starcia - z Lorient 0:4 oraz Bastią 0:2. Ponadto zabraknie w składzie aż sześciu kopaczy, w tym Ehreta, podstawowego defensora.

Paris St. Germain gra natomiast zupełnie przeciwnie niż ich dzisiejsi rywale. Są liderami w Ligue 1 i mają ogromne szanse na obronę tytułu. Niemniej dzisiaj muszą powalczyć o wygraną, gdyż najgroźniejsi rywale mocno się do nich zbliżyli - Lille oraz Monako. Goście są jednak w znakomitej dyspozycji. W ostatnią niedzielę udowodnili to, wygrywając z Lyonem aż 4:0.

Kadra Paryżan będzie jak zwykle silna. Jedynym brakiem przed dzisiejszym starciem będzie Thiago Motta. Mimo to, kadra jest na tyle silna oraz szeroka, że Laurent Blanc powinien znaleźć w jego miejsce odpowiednie zastępstwo. Najważniejsze natomiast jest to, że Cavani oraz niezawodny Ibrahimovic są w kadrze przyjezdnych. Obaj mają pociągnąć zespół do wygranej.

Ostatnie sezony to dominacja PSG. Niemniej w poprzednim sezonie, Evian potrafiło wyeliminować mistrzów Francji z pucharu ligi. Dzisiaj to mimo wszystko goście są faworytami. Walczą o obronę tytułu i dzisiaj powinni wygrać. Typujemy zatem zwycięstwo przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.30 Unibet