Ligue 1: Lille vs. AS Monako


Ogromne emocje na zakończenie 12. kolejki w Ligue 1. Mianowicie dojdzie do starcia trzeciej ekipy, z vice liderem. Lille podejmie na własnej murawie AS Monako. Oba kluby będą chciały sobie coś udowodnić. Tym samym, będzie to niezwykły bój, w którym będzie nie lada dawka emocji.

Lille w tym sezonie gra ponownie na dość wysokim poziomie. Nie bez przyczyny zajmują trzecie miejsce w tabeli. Tracą zaledwie pięć oczek do PSG, a jeśli wygrają to zniwelują straty do niemalże minimum. Forma jest dość wysoka, choć ostatnio przegrali w pucharze ligi po dogrywce przeciwko Auxerre. Wcześniejsze wygrane wyglądają już znacznie bardziej optymalnie.

Gospodarze mają bardzo solidną kadrę. Jest wiele znakomitych nazwisk, aczkolwiek najlepiej skupić się na dwóch - Kalou oraz Roux. To oni strzelają najwięcej goli, a i mają ogromne poparcie w drużynie, co pomaga podczas spotkań. Dzisiaj zabraknie jednak dwóch zawodników, choć to mniej istotni kopacze: Martin (7/0 pomocnik) oraz Mendes (4/0 napad).

AS Monako dzięki fenomenalnym transferom, już jako beniaminek będzie walczyć o tytuł mistrzowski. Obecnie plasują się na drugim miejscu i jeśli dzisiaj wygrają to zrównają się punktami z ekipą PSG. Forma drużynie z księstwa zdecydowanie dopisuje. Ostatnio jednak także przegrali w pucharze ligi, niemniej przeciwko Reims. Goście dzisiaj bez żadnych absencji. Natomiast liderzy jak Falcao czy Riviere będą w kadrze meczowej.

Przed spadkiem Monako, to Lille dominowało w rywalizacji pomiędzy tymi ekipami. Ostatnie sześć spotkań zakończyło się aż pięciokrotnie zwycięstwami Lille. Monako wygrało jedno, honorowe spotkanie. Dzisiaj będzie to pojedynek zespół równorzędnych, które pokażą się ze swojej najlepszej strony. Spora liczba bramek to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.20 Unibet