Ligue 1: Lille vs. Sochaux


Arcyciekawy mecz w Ligue 1 czeka nas dzisiejszego wieczora. Walczące o nawet Ligę Mistrzów Lille podejmie walczące o utrzymanie Sochaux. Dwa zespoły, które potrzebują punktów zmierzą się dzisiaj. Który z nich zaskoczy rywala i wygra dzisiejszy pojedynek?

Lille jak na razie walczy o swój cel bardzo mocno. Jest nim oczywiście występ w Lidze Mistrzów. Muszą jednak łapać punkty, szczególnie z dużo słabszymi przeciwnikami jakim jest Sochaux. Gospodarze zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli i tracą zaledwie trzy oczka do Lyonu, który jest na trzecim miejscu. Forma natomiast jest bardzo wysoka - na 4 mecze aż 3 wygrane i remis. Skupieni są tylko na lidze i dzisiaj ponownie powinni wywalczyć komplet. Szczególnie, że nie mają poważniejszych absencji przed dzisiejszym meczem.

Sochaux natomiast to ekipa, która nie zaliczy tego sezonu do udanych. Są bowiem na miejscu spadkowym - 18. lokata. Będą zatem walczyć o utrzymanie do końca sezonu. Muszą koniecznie zdobywać punkty, aczkolwiek w ostatnim czasie trochę ich uzbierali. Na pięć spotkań odnotowali zaledwie jedną porażkę przeciwko Nicei. Potrafili też wygrać z dużo silniejszym Olympique Lyon co świadczy o tym, że nie można lekceważyć gości.

Problemem ekipy przyjezdnej są jednak absencje. Borykają się z nimi przez cały sezon. Choćby do dzisiejszego spotkania pojedą mocno osłabieni. Zabraknie między innymi: PoujolaButinaCrosaRoudeta czy Traore. Lista jest jeszcze dłuższa. I to może być dzisiaj kluczowa informacja przed spotkaniem z Lille.

Pierwszy bój w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:1. Goście zatem potrafią zaskoczyć ekipę Lille. Niemniej dzisiaj gospodarze wyglądają dużo solidniej. Na pewno nie zlekceważą słabszego rywala, ponieważ wiedzą jak to się może skończyć. Typujemy wygraną gospodarzy w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lille wygra, 1.40 Unibet