Ligue 1: Lille vs. St. Etienne


Ostatnia kolejka w Ligue 1. Przed nami finałowe rozstrzygnięcia zatem. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Lille z ekipą St. Etienne. Oba zespoły wciąż z szansami na Ligę Mistrzów. Muszą jednak liczyć na porażkę Lyonu. Zatem walka będzie niezwykła.

Gospodarze z Lille grali bardzo średni sezon. Jedynym sukcesem jest to, iż mają pewne puchary. Niemniej liczono jednak na Ligę Mistrzów, która w przypadku tej ekipy wydaje się mało realna. Gospodarze w ostatnim czasie pokazali się w bardzo zróżnicowany sposób. Porażka, remisy i w ostatnim meczu pechowy podział punktów z byłym już mistrzem Francji, Montpellier. Atutem Lille będzie dzisiaj brak osłabień.

St. Etienne natomiast wystarczy remis Lyonu. Niemniej muszą wygrać, a jak wspomnięliśmy będzie to bój walki i oba zespoły będą miały ciężko. Forma zespołu jest dość przeciętna. Potracili punkty w bardzo smutny sposób. Remis z Bordeaux i fatalna porażka z Lorient. W ostatniej kolejce udało się w końcu wygrać. Ograli Marsylię, ale nie wiadomo czy ta wygrana da im upragnioną LM. Lyon ma bowiem dużo łatwiejsze zadanie przed sobą, jakim jest Rennes.

Goście do dzisiejszego spotkania podejdą nieco osłabieni. Zabraknie trzech zawodników. Są nimi: Clement (26/0 pomoc)Sall (23/0 obrona) oraz Gradel (23/3 napad). Jak widać nie są to błahe absencje. Mogą one wpłynąć na dzisiejszy wynik.

Oba zespoły od lat toczą bardzo wyrównane boje między sobą. Mnóstwo bramek, spore roszady względem zwycięstw. Dzisiaj ponownie obie ekipy powinny stoczyć niebywały pojedynek. Spodziewamy się sporej liczby bramek. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.65 Unibet