Ligue 1: Lorient vs. Lille


     Dzisiaj wieczorem rozpocznie się trzynasta kolejka w Ligue 1. Pojedynkiem, który zainauguruje tę kolejkę będzie mecz pomiędzy Lorient, a LilleMecz zapowiada się bardzo równo, ponieważ oba zespoły prezentują się podobnie. Lille to już nie jest jednak zespół, który dominuje w lidze, każdy może z nimi wygrać. Czy w takim wypadku Lorient ma szanse na sukces w dzisiejszej rywalizacji?

     Lorient to zespół, który ma swoje przebłyski w tym sezonie i jak na razie na spokojnie zakotwiczyli w środku tabeli. Zajmują jedenaste miejsce i nie martwią się o możliwość spadku o klasę niżej. Mogą nawiązać walkę z każdym. Ostatnia forma dzisiejszych gospodarzy to jednak kompletne nieporozumienie. W ostatnich pięciu pojedynkach wywalczyli zaledwie 2 punkty! Remisowali z Lyonem oraz po bardzo chaotycznym meczu z Ajaccio (4:4!). Porażki natomiast ponieśli z Valenciennes (1:6...), Brest (0:2) oraz Bordeaux (0:4). Jest kryzys i to widać. Spowodowane jest to sporą ilością braków. Od dłuższego czasu nie grają już: Barthelme (11/1 pomoc)Coutadeur (1/0)Traore (9/4 pomoc)Mareque (6/0 obrona), a także Manga (1/0). Są to spore braki i widać to po grze Lorient. Ciekawe czy dzisiaj będą w stanie nawiązać walkę.

     OSC Lille to zespół dość chaotyczny w tym sezonie. Z Ligą Mistrzów najprawdopodobniej się pożagnają, a w lidze idzie im przeciętnie. Zajmują ledwo dziewiąte miejsce i muszą zacząć wygrywać by włączyć się do walki o puchary. Ostatnia forma Lille to jednak zdecydowana poprawa. Wygrali 4 z 5 spotkań. Pokonali takie zespoły jak: Valenciennes, Tuluzę, Evian czy Brest. Jedyną porażkę ponieśli w Lidze Mistrzów z Bayernem (1:6!). Ekipa z Lille ma jednak mniej braków w kadrze. Dzisiaj nie wystąpią: Beria (7/0 defensor)Mendes (6/1 napad), a także możliwy jest brak pomocnika Martina (9/0). Goście są faworytami i jeśli podtrzymają dobrą passę w Ligue 1 powinni dzisiaj spokojnie pokonać dużo słabiej spisującego się rywala. 

     H2H na korzyść przyjezdnych, jednak Lorient potrafiło zaskoczyć silniejszego rywala. Dzisiaj zapowiada się ciekawy i otwarty pojedynek, który może zaskoczyć swoim rezultatem. Lille jest faworytem, ale spodziewam się jednak większej walki ze strony gospodarzy i sporej liczby bramek. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola w tej rywalizacji.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.05 Unibet