Ligue 1: Lorient vs. Olympique Marsylia


Ligue 1 już finisz, ostatnie metry. Walka o Ligę Mistrzów, jak i Ligę Europejską trwa. Dzisiejszy bój będzie jednym z ciekawszych. Lorient, które podejmie na własnej murawie Olympique Marsylię walczy o LE, goście o vice mistrzostwo kraju. Zatem będzie to wielki hit.

Gospodarze tego ważnego pojedynku spisują się naprawdę nieźle w tym sezonie. Lorient zajmują siódme miejsce w tabeli i wciąż będą walczyć o Ligę Europejską. Zespół jest zdeterminowany i gotowy do walki. Ostatnia forma gospodarzy jest bardzo wysoka. W pucharze Francji wyeliminowali St. Etienne i będą mieli szanse poprzez puchar zakwalifikować się do LE. W lidze natomiast wygrali ostatnie dwa mecze. Pokonali Tuluzę oraz Bastię i widać, że są zdeterminowani.

Lorient ma jednak dzisiaj ogromny problem kadrowy. Gospodarze zagrają bez: Le LanaMarequeCoutadeurQuerciaAbuKoneLautoa oraz Alain Traore. Widać, że lista jest długa i dzisiaj na pewno gospodarze to odczują.

Olympique Marsylia natomiast walczy nawet o tytuł mistrzowski. Niemniej goście mają marne szanse na to, gdyż Paris St. Germain mają 9 oczek przewagi. Muszą natomiast pilnować drugiej lokaty, ponieważ dwa punkty przewagi mają nad Lyonem. Forma gości jest jednak znakomita - trzy wygrane na pięć spotkań. W dodatku w żadnych z tych spotkań nie stracili gola, a w każdym wygranym pojedynku strzelili po jednym golu. Zatem widać, że zespół jest mocno skoncentrowany na defensywie - dzisiaj powinno być podobnie.

Lorient w pierwszym meczu pokonało Marsylię aż 3:0. W dodatku mecz odbył się w Marsylii, co dla dzisiejszych gości było dość uwłaczające. Dzisiaj pragną się zrewanżować. Kadrowo na pewno mają przewagę i będą chcieli to wykorzystać. Sądzimy, jednak, że tutaj będzie bardzo wyrównany mecz i goście po raz kolejny skończą z małą ilością bramek. Poniżej 2.5 gola to nasz typ w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.68 Unibet