Ligue 1: AS Monako vs. Olympique Lyon


Wiele interesujących pojedynków w ten weekend. W Ligue 1 również dojdzie do arcyciekawej rywalizacji. AS Monako podejmie u siebie Olympique Lyon. Goście są w ogromnym kryzysie, tym samym, to Monako będzie faworytem. Czy gospodarze udowodnią lepszą dyspozycję?

AS Monako w pierwszym sezonie po powrocie do elity ma chrapkę na wielki tytuł. Są w tej chwili na trzecim miejscu w tabeli i wydaje się, że to jedyna ekipa, która może zabrać tytuł PSG. Forma gospodarzy jest wysoka, choć potrafią stracić punkty w dość dziwnych okolicznościach. Tak też było w poprzedni weekend przeciwko Sochaux (2:2). Dzisiaj jednak skupienie będzie niezwykle wysokie. Ponadto kadra niemal pełna. Najważniejsi zawodnicy z Falcao na czele zagrają.

Olympique Lyon gra najgorszy sezon od lat. Aktualnie zajmują dopiero 14. miejsce w tabeli. Ciężko im będzie włączyć się do walki o puchary. Forma gości również nie zachwyca. Między innymi ulegli w wyjazdowym meczu przeciwko Montpellier (1:5!). W czwartek natomiast wygrali z Rijeką 1:0. Niemniej nie było to przekonujące zwycięstwo i niewiele brakowało, a doszłoby do niespodzianki.

Goście są jednak zdziesiątkowani. Absencje oraz zawieszenia wyeliminowały najważniejszych zawodników Lyonu. Łącznie, poza kadrą jest aż siedmiu kopaczy. Z najważniejszych warto wyminić: LacazettaGourcuffa, Vercoutre czy też Kone. Widać, że brak tych piłkarzy wpływa zdecydowanie na niekorzyść gry Lyonu i dzisiaj może być im niezwykle ciężko o wygraną.

Lata temu to Lyon grał znacznie korzystniej i częsciej wygrywali. Niestety w obecnym sezonie to gospodarze są faworytami. Pomijając fakt formy, ale i też braki w zespole gości są na tyle poważne, iż można wnioskować, że to Monako dzisiaj wygra. Tym samym liczymy, że gospodarze strzelą co najmniej dwie bramki w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Monako powyżej 1.5 gola, 1.62 Unibet