Ligue 1: AS Monako vs. Tuluza


Trzecia kolejka we francuskiej Ligue 1. Na inaugurację bardzo interesujący mecz. Do swojego drugiego starcia, a pierwszego na własnym stadionie po kilku sezonach przerwy gry w Ligue 1 podejdzie AS Monako. Rywalem będzie Tuluza. Gospodarze są faworytami, ale czy już od początku będą dominować?

AS Monako podchodzi do tego sezonu bardzo poważnie. Celem minimum jest występ w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Po poprzednim sezonie, w którym efektonie awansowali do Ligue 1 oraz po pierwszej i drugiej kolejce widać, że mają potencjał. W pierwszy weekend ograli bowiem 2:0 Bordeaux, natomiast w poprzedni weekend nie dali żadnych szans byłym mistrzom Francji, Montpellier - 4:1. Tym samym do dzisiejszego meczu podejdą niezwykle pewni siebie, a i zdeterminowani.

Kadrowo gospodarze wyglądają niesamowicie ciekawie. Inwestycje powinny się szybko spłacić. Falcao już trafił po raz pierwszy. Pozostali świetnie wkomponowali się w drużynę. Natomiast najlepszym zawodnikiem jest młody Riviere, który ustrzelił ostatnio hat-tricka w pięknym stylu. Już ma cztery gole na swoim koncie i dzisiaj na pewno ponownie będzie chciał coś ukłuć.

Tuluza natomiast zaczęła aktualne rozgrywki bez werwy. W pierwszej kolejce ulegli i to dośc łatwo przeciwko Valenciennes 0:3, natomiast w drugiej kolejce bardzo męczyli się z Bordeaux na własnym stadionie. Ostatecznieudało się ugrać cenny remis. Zespół gości opuściło wielu zawodników w aktualnym oknie transferowym. Między innymi: Capoue (do Tottenhamu), Bulut (do Galatasaray) czy też Tabanau (do St. Etienne). Sporo zarobili, ale wciąż brakuje konkretnych wzmocnień. To też sprawia kłopoty Tuluzie w wywalczaniu punktów.

Obie drużyny mimo, że w poprzednim sezonie dzieliła jedna klasa rozgrywek, to oba zespoły różnią się klasowo, potencjałem. Monako dzięki wzmocnieniom wiele zyskało. Mają też solidnego, doświadczonego i cenionego trenera. Goście natomiast stracili wiele wspaniałych nazwisk. Pozostaje zatem wytypować wygraną Monako w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Monako wygra, 1.44 Unibet