Ligue 1: Nantes vs. PSG


Na zamknięcie trzeciej kolejki w Ligue 1 będziemy mieli bój z polskim akcentem. Beniaminek, FC Nantes, którego prezesem jest Polak, Waldemar Kita podejmie na swoim boisku Paris St. Germain. Mistrzowie Francji są faworytami, ale podobnie jak w poprzednim sezonie - nie rozpoczęli go z mocnym przytupem. Czy to jest szansa dla gospodarzy?

Nantes awansowało z trzeciej pozycji do Ligue 1. Niemniej pozycja z jakiej weszli nie jest najistotniejsza. W sezon, beniaminek wszedł bardzo przyzwoicie. Wygali bowiem swój pierwszy mecz ligowy z Bastią 2:0. Start zatem udany. W drugiej kolejce niestety już nie poszło jak należy. Przegrali na wyjeździe z Lorient 1:2, choć to zespół Polaka zdobył jako pierwszy bramkę. Dzisiejszy mecz będzie jednak prawdziwym sprawdzianem dla gospodarzy. Plusem po ich stronie poza murawą, będzie tez brak absencji. Mimo to - nie będzie łatwo.

Paris St. Germain nie zaczęło dobrze aktualnych rozgrywek. Po dwóch kolejkach mają zaledwie dwa oczka. Oba mecze zremisowali po 1:1. Na inaugurację z byłym mistrzem Francji, Montpellier. Natomiast w poprzedniej kolejce z Ajaccio. W poprzednim sezonie było bardzo podobnie. Mistrzowie w każdym z meczów dominowali, ale ostatecznie nie potrafili zdobyć zwycięskiego gola i kończyło się nonszalanckim traceniem punktów. Dzisiaj musi się to zmienić.

Kadra prowadzona przez Blanca wygląda niesamowicie groźnie. Jeśli jednak zespół nie wystraszy się od początku to ma szansę na dobry wynik. Kluczem do sukcesu jest powstrzymanie duetu: Ibrahimovic-Cavani. Ta dwójka wygląda niebywale w ataku i jeśli poczują możliwość strzelenia sporej ilości bramek to na pewno nie odpuszczą. To główne zadanie dla gospodarzy.

Obie drużyny grały ze sobą kilka sezonów temu, jeszcze w Ligue 1. Wtedy to dominował zespół Paris St. Germain. Dzisiaj również występują w roli faworytów. Całe mnóstwo argumentów jest po ich stronie. Jeśli nie popełnią błędów i nie dopuszczą rywala do strzelenia gola, powinni łatwo wygrać. Typujemy zatem wygraną PSG.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.52 Unibet