Ligue 1: Nicea vs. Marsylia


Wielkie emocje dzisiaj przed nami związane z meczem w Ligue 1. Dojdzie do hitowego pojedynku, w którym oba zespoły walczą o czołowe miejsca. Nicea podejmie na Stade Municipal du Ray Olympique Marsylię. Dwa bardzo dobrze prosperujące zespoły, dwa odmienne taktycznie. Który z nich jest w stanie tutaj wygrać?

Nicea jest zaskoczeniem w tym sezonie. Zajmują wysokie, piąte miejsce i do drugiej pozycji tracą zaledwie pięć oczek. Natomiast do dzisiejszego rywala, który jest na ostatnim miejscu na podium zaledwie trzy punkty! Dzisiaj zatem motywacja jest ogromna. Jeśli gospodarze zdołają wygrać to wskoczą na pudło, a to będzie dla nich ogromny sukces. Walka o Ligę Mistrzów jest realna. Forma gospodarzy jednak przeciętna. Na trzy spotkania dwie porażki. W ostatniej rundzie niespodziewanie ulegli jednej z najgorszych ekip ligi - Nancy. Ta porażka nieco podburzyła armosferę w zespole.

W dzisiejszym meczu gospodarze bez dwóch podstawowych gracz. Obrońca Pejcinović nie znalazł się w kadrze, a i również zawieszony pomocnik, Eysseric. I one też na pewno przyczyniły się do poprzednich wpadek.

Marsylia w tym sezonie gra niezwykle chaotycznie. Świetne mecze przeplatają fatalnymi. Przez to mają marne szanse na walkę o tytuł - 10 punktów straty. Niemniej jeśli wygrają to wciąż minimalne szanse będą. Aczkolwiek o komplet dzisiaj będzie ciężko. Forma gości jest jednak słabiutka. Pięć ostatnich spotkań to tylko jedna wygrana i to w mękach, przeciwko Troyes. Ostatnie dwa spotkania to bezbramkowe remisy z Lyonem i Ajaccio. Dzisiaj będą musieli koniecznie powalczyć o trzy oczka, a porażka na pewno bardzo skomplikuje ich sytuację. Kadra jednak solidna. Z podstawowych kopaczy brakuje tylko Amalfitano. Niemniej jego brak został już dobrze załatany.

Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi ekipami zakończył się rezultatem 2:2. Dzisiaj być może skończy się podobnie. Niemniej mecz będzie bardzo zaciekły. Obu ekipom zależy na punktach. Goście jednak są w lepszej sytuacji kadrowej i naszym zdaniem nie przegrają tego meczu. Stąd też typujemy podwójną szansę w stronę gości.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marsylia lub remis, 1.38

Mecz dostępny w Unibet TV!